Autor Zpráva
janavk
Profil
Ráda bych pěkný design pro informační web http://www.jakpodnikat.cz , a moc se mi nechce dávat za to deset tisíc. Jsem naivní?
Cob
Profil
Zdravím, rád nabídnu své služby a rozhodně za nižší cenu - www.cobradesign.cz , kontakt je na webu.
Romanticka
Profil
Taky nabídnu své služby, jelikož mi přijde tento web velice užitečný a také mi pomáhá při začátku. Pokud se Vám budou líbit reference, tak napište. Kontakt tam je také. www.roman-holba.fom.cz
winde112
Profil *
prosim vas, dajte sem svoj email a ja vam poslem svoje referencie + cenu
quinux
Profil
winde112
Vždyť mail má na webu v kontaktech ;)
Dakart
Profil
janavk Proč máte na jednu poptávku už třetí thread (vlákno)? Co se Vašeho dotazu týče, odpovím takhle. Ano, jste najivní. Sám mám neziskový projekt, který taky slouží lidem a dokud nemám finance na jeho další rozvoj, tak prostě musí čekat. Navíc mi to opět připadá, že se tu někdo snaží webdesign posouvat do roviny dobrovolných, charitativních oborů a doufám, že tuto nálepku, třeba právě díky Vám, bude mít ještě dlouho. Upřímně řečeno, nedovedu si představit přijít za daňařem a říct mu, že se mi nechce dávat 10.000,- za výpočet daňového přiznání. A pokud dobře vidím, tak reklamu na stránkách máte, návštěvnost taky, tak asi úplně nevýdělečné to nebude. Nevim, možná to bude znít blbě ale nemam rád "protekční" věci. Myslím, že Dušan Vám už tak dost pomohl tím, co napsal zde. A vám se to zdá asi pořád málo. Nezbývá mi než dodat, pojďme a pracujme všichni na Vašich stránkách, dobrý pocit je přeci k nezaplacení. :)
jano
Profil
Zdravim, kedze sa tato tema rozrastla do troch threadov, znovu ponukam svoje sluzby. Referencie su na www.uplink.sk. Posledny projekt elektronika-pocitace.cz .
Cenu mozme prediskutovat a stanovit po dohode. Dakujem
Kontakt: adeemeister@gmail.com
souki
Profil
Dakart
Asi si ještě nepochopil proč tu panuje takové nadšení pomoct. Nevím jak u ostatních, ale u mě je to hodně o tom, že bych tím získal někoho kdo se trochu vyzná ve zdejší byrokracii :)
janavk
Profil
Dakart
Grafikům se omlouvám.
Pokud jde o výdělek na www.jakpodnikat.cz, zatím (doufám, že opravdu jen zatím) mi vydělal za těch několik let celkem něco přes 30 tisíc Kč, to pokud jde o charitu. A daňová přiznání nedělám už dlouho.
Nechci plakat nad výdělkem, živí mě eshop.
Je ale fakt, že už ten svůj web tady moc omílám. Nabídek na grafiku jsem dostala o něco víc než tu jednu, co mě zarazila cenou, takže se zkusím zorientovat a už neotravovat

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0