Autor Zpráva
Rad
Profil *
Surne, hladame skuseneho HTML kodera na kvalitne projekty do zahranicia.

Dolezite su skusenosti s kvalitnym HTML / CSS, znalost anglictiny (aspon pasivna) a serioznost.

napiste mi prosim na toth.radoslav@gmail.com

Dakujem.

rado
Manq
Profil
Jaké je platové ohodnocení?
xi dao wang
Profil *
mozem vidiet nejake prace ktore ste uz realizovali? resp. vas web ...
Rad
Profil *
Doplnam informacie:

Spolocnost:
V podstate sa jedna o britsku spolocnost, ktoru na Slovensku zastupujem a zaroven som jej senior PHP koderom. Ja sidlim v novych Zamkoch, v pripade sikovneho kodera so schopnostou komunikovat online nevidim vo vzdialenosti problem.

Ceny:
Cenu najcastejsie urcuje koder na zaklade grafickych navrhov a nakoniec sa spolocne dohoneme na finalnej cene. Cenu urcujeme najradsej za cely projekt ako celok.

Projekty:
V najblizsich 2 mesiacoch by sme mali mat 4 projekty minimalne a dalsie projekty priamo odo mna, kedze mam zopar vlastnych projektov.

Forma prace:
Na tvorbu HTML mame uz vlastne protokoly, ktore treba dodrziavat. Tlacime pritom na kvalitu, optimalizaciu na hlavne prehliadace. XHMTL / CSS. Prioritou je tiez efektivna praca a kreativne riesenia, aby sa veci nikdy nerobili 2x. Mame vytvoreny system, kedy je PHP od HTML kompletne oddelene a je mozne pracovat s HTML kodom zivej stranky pocas behu stranky bez potreby zmeny PHP.

Nase ocakavania:
Hladame idealne HTML kodera na dlhodobu spoluprcu, kedze sa nam kopia zakazky. Vsetky projekty su po anglicky, terminy su samozrejme otazkou dohody, ale ako sme v oblasti web-designu zvyknuti, vsetko sa ocakavalo byt hotove uz "vcera" :)

Rado
Janina
Profil
TEn koho hledate by tedy tvoril i grafiku? Pokud ne, prosim ozvete se mi na email : nova.jana@gmail.com nebo icq 265 994 515 . A můžeme se dohodnout blíže. Děkuji.
Rad
Profil *
Doplnam:

1. design robi niekto iny a vsetky podstranky su navrhnute, hladame cisto HTML kodera
2. idealne zo slovenska
3. skuseneho aj s komplexnejsimi projektami, nasi klienti su narocny na kvalitu a nejedna sa o "suche textove" stranky, skor graficky dost prepracovane
Iver
Profil *
To je práce přesně pro mě, nezaobírat se grafikou a vrhnout se čistě na HTML (XHTML) kód. Ze slovenska nejsem, ale každopádně jsem ti napsal na mail (můj mail je tomas.triska@seznam.cz).
Rad
Profil *
Doplnam:

- hladame odbornika so skusenostami na realnych projektoch. Ak ste zaciatocnik, zvazte prosim odpoved :)
Iver
Profil *
Ukázku mojich prací můžete nalézt na http://www.iversoft.tym.cz
Manq
Profil
Iver
Vždyť jsou to všechno šablony.
Iver
Profil *
Pokud sis nepřečetl, nejedná se o grafiku.
Iver
Profil *
To že se nezajímám o CSS a ke svému projektu stáhnu volně šiřitelnou šablonu neznamená, že tam není můj vlastní kód.
Kentaur
Profil
[b]Ivere/b]
Dračí pařát. Moje největší chlouba a pýcha. Bude se jednat o RPG hru ze středověku.
To je vtip? Na stránce ke které jsi uvedl odkaz (evidentně, soudím dle toho, že je odkaz kursivní a nikoliv <a></a> že nechceš aby uživatel klikal) je v patičce psáno: Design by Free CSS Templates.

Edit: Omlouvám se, během prohlížení projektů jsem zaslal komentář, aniž bych spatřil příspěvky před ním.
Iver
Profil *
Vždyť jo, design není můj, ale kód, o který jde v celém tomhle příspěvku je můj osobní.
Gekon
Profil
Myslím, že vaše plané kecyRada zcela jistě nezajímají, takže to tady ukončete.
Falcon
Profil *
Ozvěte se na l.blazicek@seznam.cz
Měl bych zájem.
Mohu zaslat reference.
Peter Hajduček
Profil *
ozvite sa mi prosim na info@unikum.sk, poslem referencie.
Manq
Profil
Myslím, že takhle se tito kodéři zdržují. Kdyby sem napsali rovnou své reference a poslali mail vše by se urychlilo.
Rad
Profil *
Dakujem Gekon-ovi a Manq za konstruktivne pripomienky, suhlasim :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0