Autor Zpráva
Iver
Profil *
Poradím s HTML a XHTML. Potřebuji reference.
tiso
Profil
Nechápem... Za rady sú referencie? Odkedy?
Mistr
Profil
tiso
Za rady sú referencie?
Zřejmě pak bude referovat, že pomohl s vývojem té a té stránky (a třeba, že je tedy znalcem v oboru).

Ovšem to jsou jen domněnky, které mne napadají. Kolega Iver má ve skutečnosti třeba naprosto jiné úmysly.
cap20
Profil
hledam mistra na vyrobu webu internetoiveho radia mate zajem... dekuji za odpoved ps.reference jiste s pozdravem david
Tomáš Hanus
Profil
Iver
Co jsi tím myslel? Pokud kóduješ, validně. Mám zájem.
Manq
Profil
Pokud kóduješ, validně.
Být tebou, tvé podmínky bych trochu zpřísnil. Když se to vezme, tak validní je vše.
Hlavní je totožné zobrazení stránky ve všech prohlížečích, semantický kód ...
Tomáš Hanus
Profil
Manq
Mám zájem
Tím jsem myslel, že bych měl co k nakódování. Ne že to jsou podmínky. Pochopitelně je více směrodatní to, co jsi podotknul ;) Děkuji.
Dranel
Profil
Iver
Tož jestli máš čas a žádnou práci a kóduješ validní a sémantický kód, jehož výsledek se zobrazí stejně v lokálně nejpoužívanějších prohlížečích, něco pro tebe mám.

Podmínkou je to, že se umíš dohodnou, respektive jednat či se podřídit. Pokud by vše klapalo, mohlo by to být i na delší dobu.
kontaktuje mě na dranel[zavináč]email[tečka]cz nebo na icq 451.870.409

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0