Autor Zpráva
Iver
Profil *
Vím že to tu již několikrát bylo, ale mě jde spíše o něco jiného. Přividělávám si tvorbou internetových stránek. U fyzických osob to není problém, zaplatí ze svého, ale právnické osoby potřebují doklad. A tady v tom je ten háček. Poradí někdo jak vyzrát na to, abych nemusel kvůli každému podpisu smlouvy (o dílo, o provedení práce) projet půl republiky? Jsem ze západních čech a jet kvůli tomu třeba do prahy, to bych z toho nic neměl. Napadlo mě, že by bylo možno být externě zaměstnán u nějaké firmy tady v západních čechách. Poradí prosím nějaký způsob?
armin
Profil
Iver: Asi to bude pro tebe zcela zdrcujici informace, ale znas postu a jeji sluzby?
Iver
Profil *
To je fakt, to mě nenapadlo. Poslat smlouvu poštou, díky. (nemuselo to být až tak arogantní, ale děkuji za radu)
free.will
Profil *
mno a co vytisknout smlouvu podepsat naskenovat poslat mailem ?.....pravda trosku pracne ale kdyz to jde a posta je daleko nebo kdyz silnicari nezvladnou odhrnout snih a nechce se ti prohrabavat se az k poste tak se to mozna hodi:) snad se to tak muze tak me neukamenujte - jen me to napadlo:)
Iver
Profil *
no u mě bude asi snažší to s tou poštou :-D, ale jak přesně ten postup? poslal bych obě podepsané a zákazník by smlouvy podepsal a jednu poslal zpět.... ale neměl bych jistotu že zákazník nepodepsal jen svou. jde to zařídit třeba tak, že by to na poště, nebo pod dozorem pošťačky podepsal a pošta by jednu poslala zpět?
souki
Profil
Iver
tuším, že to umí PPL
info.s.n
Profil *
Iver: Asi to bude pro tebe zcela zdrcujici informace, ale znas postu a jeji sluzby?
já je třeba znám a proto vše už řeším zásilkovou službou
armin
Profil
Iver: hihi, ja to nemyslel arogantne, ale s posmeskem :) Treba osobne pouzivam klasickou postu - 1. tridu, doporucene a na druhy den / ob den jsou smlouvy kde maji byt. Kdyz to jde z CR na SK a naopak, tak max. 2 dny od podani. Doposud jsem nemel zadny problem, kuryrske sluzby na listove zasilky nemyslim ze jsou vhodne (cenove).
armin
Profil
Iver: a zákazník by smlouvy podepsal a jednu poslal zpět, ale neměl bych jistotu že zákazník nepodepsal jen svou.
A? To vadi? Kdyz se cokoliv semele, ty jsi chranen, protoze ti smlouvu podepsal. To ze si ji sam pro sebe nepodepsal, tak je jeho vec. Ale resi se to tak, ze mu zmlouvu posles mailem, klient si ji vytiskne, podepise, orazitkuje, to vse 2x, obe kopie posle tobe domu, ty to prolitnes zda to vtipalek nejak neupravil (aj pdf lze editovat), podepises a orazitkujes obe dve, jednu si fouknes domu do fasciklu, druhou mu posles. Tim je zajisteno vse potrebne.
LukeZzZ
Profil
Když už tady to téma je tak to využiji ještě pro jeden dotaz. Prozatím jsem to nerealizoval a netuším jestli by to bylo právně možné jen mě tak napadlo:
Když si sepíšu smlouvu např ve wordu a namísto podpisu vložím obrázek, který obsahuje můj naskenovaný a vyříznutý podpis, je to takhle platné? Řekl bych že výsledek je stejný jako když smlouvu vytisknu podepíšu a naskenovanou zašlu nebo se snad pletu?
free.will
Profil *
podle me by to vadit nemelo, ale taky bych rekl ze plati jedine vlastnorucni podpis tak tezko rict:) (ikdyz to vlastnorucni podpis jako ze je...)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0