Autor Zpráva
HJack
Profil *
Chtěli byste se stát novými redaktory neziskového časopisu Netové Století? časopis je zde. V případě zájmu se obracejte na casopis.uvadi@seznam.cz
Měsíček
Profil
Co by to obnášelo, co musíme umět, co nemusíme umět atd.. bylo by dobré to sem napsat ;) jinak bych zájem měl.
HJack
Profil *
No, stačilo by abyste psali jeden článek za měsíc (mužete samozřejmě i vice) na téma které bych vám založil. Měli byste psat bez chyb (i/y). Časopis je založen na rekakčním systému phpRS takže nemusíte mít žádné zkušenosti s programováním či HTML.
HJack
Profil *
Abych se ujistil o vaší kvalitě pošlete mi na casopis.uvadi@seznam.cz ukázku o čem byste tak chtěli psát.
Flip
Profil
HJack
Měli byste psat bez chyb (i/y)

což tobě asi moc nejde, viz Titulek vlákna... Nový redaktoři
Měsíček
Profil
Srry .., ale tohle jaksi nesouhlasí cituji :

abyste psali jeden článek za měsíc (mužete samozřejmě i vice) na téma které bych vám založil

x/x

takže nemusíte mít žádné zkušenosti s programováním či HTML.

tak o čem budou psát ti co nemají zkušenosti s HTML atd ... ?
HJack
Profil *
Ten časopis samozřejmě není jenom o internetu. Mám redaktora třeba i na Tuning aut.
Měsíček
Profil
Mohl bych být redaktor na PHP či HTML?
HJack
Profil *
Nedomluvili by jsme se spíše na skype? Můj je mkaty007.
Měsíček
Profil
dobrá :)
Adolfek
Profil *
Nemohl bych dostat najíst? :-D
Adolfek
Profil *
Základem psaní čehokoliv jest znalost věci popisované. Neumíte ani pořádně češtinu a už zakládáte "časopis"... :D

http://casopis.uvadi.cz/comment.php?akce=view&cisloclanku=2007120006

Formulář má dva druhy jak odeslat data do PHP skriptu. Buď "POST" nebo "GET". Pokud ve formuláři nenastavíte možnost jak odeslat data tak se automaticky nastaví "GET".

... heh, formulář má dva druhy jak odeslat data? Co to znamená? Není např. takové slovo způsob lepší než druh?
Fondil
Profil *
Jestli si teď myslíš, že bude mega čtenej časák, který pokoří všechny ostatní, tak na to zapomeň.
Sháníš redaktory, ty to přestane bavit, nebude čas, a web se po 50 článkách zruší.
Tak bych to viděl já, ale je to jen můj názor.
PS: Mám s tím zkušenosti.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0