Autor Zpráva
MaLaKaY
Profil *
nazadar chtel bych vas upozornet ze delame takovej malej konkurz ...
hledame nekoho kdo umi dobre DESIGN web stranek anebo CSS

Vyzadujeme:
_____________________________________________________________
Znalosti z : HTML
CSS
a z programem dreameaver 8 anebo neco podobnyho (CSS editor ):musi viedet aspon trochu po slovensky
:musi mat ve svi zalube programovanie nebo vytvareni webovich sidel.
:dobre by bilo i ovladat apon kousek anglictinu ale neni to nutnosti
______________________________________________________________
Podminky:

vek od 12 roku a vyse.

kontakt na www.programovanie.kx.cz
MaLaKaY
Profil *
prosim vas piste na http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?hid=4henob50mii39vmufximfbdnbpru8p
dekuji
l007
Profil
MaLaKaY
dobré by bylo si příspěvek po sobě nejdříve přečíst a ujasnit si, zda by nebylo vhodnější upravit pravopisné chyby. Pokud bych měla jako váš budoucí zákazník(což naštěstí nejsem) mít zájem o vaše stránky, první čeho si všímám, je jak píšete články sem do diskuse. A tenhle příspěvek i vaše stránky rozhodně nejlépe. Zkuste se nad tím zamyslet.
P.S. Nějaké reference by nebyly? Když tak, ať i já i ostatní vědí, s kým by měli tu čest spoluracovat.
MaLaKaY
Profil *
prepacte ale som slovak a snazil som sa pisat co najkrasie po ceksky ako som vedel no tak ......
Dranel
Profil
MaLaKaY
Hlásím se!
Kontakt viz. http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=userinfo&user=9519

PS: Do nějaké návštěvní knihy psát nebudu.
DeHeT
Profil
Dranel

Pokud byste měl zájem pracovat jako grafik u zavedené úspěšné firmy, můžete náš kontaktovat na emailu job@nexum.cz. Více informací zde zde.

S pozdravem Ondřej Václavek, nexum Trilog
tozi
Profil
MaLaKaY
prepacte ale som slovak a snazil som sa pisat co najkrasie po ceksky ako som vedel no tak ......
Na čo? Veď bratia česi rozumejú aj slovensky, nie? :)
DeHeT
Profil
tozi

S tou mladší generací to již tak růžové nebude...
DJ Miky
Profil
S tou mladší generací to již tak růžové nebude...

Pod to bych se podepsal, mám s tím zkušenosti (česká onlinovka s mnoha Slováky a věkovým průměrem 13 let).

Tady by to ale snad mohlo být lepší.
Fondil
Profil *
Ten věk je vtipný :D .....
Nox
Profil
Pokud byste měl zájem pracovat jako grafik u zavedené úspěšné firmy, můžete náš kontaktovat na emailu job@nexum.cz. Více informací zde zde.
Nepíšete náhodou své nabídky v cizím tématu?

S tou mladší generací to již tak růžové nebude...
Končím střední školu a neznám nikoho, kdo by nerozumněl bez problémů slovensky,
tudíž s tím výrokem nesouhlasím;)
DeHeT
Profil
Nox
Ano píšu, ale pan Dranel napsal:

PS: Do nějaké návštěvní knihy psát nebudu.

Takže jsem mu chtěl nabídnout alternativní řešení, pokud by chtěl pracovat u jiné firmy, kde nemusí psát do žádné návštěvní knihy.
shaggy
Profil
OT - slovenské deti vedia veľmi dobre po česky (veľa filmov sa vysiela v češtine), s českými deťmi je to horšie (predsa len je slovenčina v ČR horšie dostupná).

nonOT - MaLaKaY - neuviedol si aspoň približnú odmenu, na tej stránke tiež nič nie je. Kým sa o niečo budem uchádzať, tak ma zaujíma aspoň minimálna suma, ktorú ponúkaš (aby som vedel v ktorej rovine sa pohybujeme a či má zmysel vôbec posielať nejaké údaje).
Slovensky viem veľmi dobre, anglicky tiež dosť dobre. Dreamweaver neovládam a ani sa to nechystám zmeniť, WYSIWYG je pre deti a ako html editor nie je dreamweaver najlepší. A čo sa týka veku - mám viac ako 12 (presnejšie 2x toľko).
Dranel
Profil
Nevím jestli m ě někdo pochopil, protože tady je asi víc nabídek...

Takže znova: Orientuju se v (X)HTML, CSS, PHP (a MySQL). Grafik nejsem. Kontaktní informace viz můj první příspěvek.
MaLaKaY
Profil *
na zacatku na nase webovi stranke bylo uvedeny ze penize nejsou prioritou.delame to dobrovolne az po case kdyz se udela nase vlastni webova stranky s placenym web hostyngem
tozi
Profil
MaLaKaY
nebolo by dobré aspoň spraviť prvý web na freehostingu? :/
PS: píš radšej slovensky tá čeština ti veľmi nejde ;)
Joker
Profil
MaLaKaY
vek od 12 roku a vyse.
K tomu jen poznámka/upozornění, že podle českých zákonů není tak úplně jednoduché zaměstnat dítě před ukončením povinné školní docházky.
Dranel
Profil
MaLaKaY
Mě bylo 16 :)

A stále mě nikdo nekontaktoval...
MaLaKaZ
Profil *
ja ho nechcem yamestnat ale len spravit tzm kede budeme spolu robzt webove strankz a radit si neni to ziadna praca je to len dobrovolne"
uNo
Profil
DeHeT
do toho stduia beriete aj externe pracujucich?
Aldred
Profil
uNo
do toho stduia beriete aj externe pracujucich?
<OT>Myslis si, ze maji nejake kancelare, kdyz berou lidi od 12ti let a kdyz mame psat do blueboard knih, jejiz obsah je take dosti zajimavy,...</OT>
uNo
Profil
Aldred
pravda xD

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0