Autor Zpráva
MarekH
Profil
Nedávno jsem uveřejnil inzerát na http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=59985&foru m=26&page=-1 (prosím o přečtení).

Prezentace byly vytvořeny a nyní bych potřeboval stejný úkol, jen by veškeré texty musely být psány na téma reality, domy, pozemky, jak vybrat správný byt, atp.
Odměna se za 1 prezentaci zvedá ze 150 Kč na 200 Kč. Celkem bude potřeba cca 50 prezentací = 10 000 Kč.

Kdo umí tvořit jednoduché stránky a zároveň psát, nechť mě kontaktuje na ICQ: 327902080
uNo
Profil
mne sa to zdá dosť smiešne ... ked chces aby to aj trosku vyzeralo, tak nemozes zato pytat 150-200, ja som robil pre jednu firmu taktiez jednoduche prezentacie, ktore ale mali hodnotu cca 8 000 sk , povedali mi to na vseckych forach ... , a prve 10 weby nie je probl. vyrobit ale ostatne, vies dojdu ti napady .. + este 4 podstranky ... tak to je fakt mimo ... ;-) , ale inac good job pre neskusenych grafikov, lamky ... , podla mna , MOJ NAZOR !! :PP
free.will
Profil *
uNo
souhlasim ze je to malo, ale pro nekoho kdo zacina a potrebuje reference tak je to dobry job :)
MarekH
Profil
Pokud nemáte zájem, nemusíte odpovídat. Ušetříte tak čas na užitečnější věci.

Nejde zde o grafiku, ta se používá z free galerií, což byste po přečtení mého textu zjistili také. Jde čistě jen o napsání textu a jeho zakomponování do zvolené šablony.
MarekH
Profil
Téma zamykám, protože se zde nedodržují základní pravidla diskuse. Kontaktovat mě můžete na ICQ, kde sdělím případné podrobnosti opravdovým zájemcům.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0