« 1 2 »
Autor Zpráva
FRIAN
Profil
Prodám zaběhlý web na výměnu ikonek, možno grafické úpravy dle přání...
Pagerank: 3
Návštěvnost: cca 180 lidí denně
Odkaz: vymena-ikoniek.unas.cz

Cena 400 Kč a více - kdo dá víc.. (Vaše nabídky zasílejte na uvedené kontakty, ne sem, děkuji)

Případní zájemci pište na:
ICQ: 408-782-100
Email: jahoda.honza@seznam.cz

Veselé vánoce a šťastný nový rok přeje FRIAN.
shaggy
Profil
Len pre upresnenie by ma zaujímalo - čo predávaš?
Doména nie je tvoja, takže tú asi nie.
Obsah - žiadny, takže ten tiež asi nie.
Dizajn - takmer žiadny...

Návštevnosť - odhliadnuc od nulového obsahu a nezaujímavosti stránky pre návštevníkov mi to príde ako umelo navýšené číslo (nejaký druh autosurfu)... a keďže máš minimálne množstvo spätných odkazov (a aj preto, že to nie je tvoja doména), tak mám pocit že aj ten PR nie je úplne pravý.

Preto sa pýtam za ostatných - čo presne predávaš?
Pavliq
Profil
shaggy
Mám stejný názor :)
Měsíček
Profil
já si prvně myslel, že chce prodat jen logo (celkem povedené na první pohled), ale když jsem si ho přečetl "zvyšte si návštěvnost, zvyšte si pagerank" tak jsem znejistěl ;), jestli si dělá srandu nebo to myslí vážně ..
FRIAN
Profil
shaggy
Doména je moje, ale tak myslet si můžeš co chceš...

Jinak doménu jsem odkoupil před cca 10 dny, na zpětných odkazech se pracuje...
miniJOHN
Profil
Doména není tvoje! Pochop to!!!!

:))))
Dranel
Profil
FRIAN
Mluvíme tu o doméně unas.cz víš? A ta tvoje není.
Měsíček
Profil
Dranel: on to asi myslel tak, že tuhle doménu od někoho odkoupil přesněji odkoupil tuhle adresu :vymena-ikoniek.unas.cz
miniJOHN
Profil
No ale vymena-ikoniek.unas.cz není doména
Měsíček
Profil
já vím, já jen říkám jak to asi myslel ;)
miniJOHN
Profil
Jj, já říkám, že je blbej on, ne ty ;-)
Timy
Profil
vymena-ikoniek.unas.cz:

cz — doména prvního řádu
unas — doména druhého řádu
vymena-ikoniek — doména třetího řádu
Měsíček
Profil
Timy : mi víme aneb http://www.jakpsatweb.cz/domeny.html , ale šlo o to, že tato doména třetího řádu není jeho ;o)
Timy
Profil
Měsíček
Technicky vzato ne, ale pořád může prodat přístupové údaje k této doméně a tím de facto prodat tuto doménu.
Měsíček
Profil
Prakticky ano, ale připadalo by mi hodně prasácký prodat něco co jsem dostal zdarma.
Timy
Profil
Měsíček
(počítám s tím, že FRIAN nijak nekecá a nesnaží se podvádět)
On někdo, kdo si registruje doménu na unas.cz dostane automaticky 180 lidí za den, kteří tuto stránku budou navštěvovat a hotovou webovou prezentaci?

Nemáš zájem? Nekomentuj.
Měsíček
Profil
já těm 180 lidem za den nevěřím a jestli je to pravda tak jich lituji když něco hledaj a stejně tam nic nenajdou a pak už tam chodit nebudou.

Jinak : Nemáš zájem? Nekomentuj. jsem nepochopil srry.
Railbot
Profil
Jak by se na takový prodej asitvářili páni a dámy v unas.cz...
Dranel
Profil
Měsíček
To znamená buďte ticho všichni, kdo nemáte o koupi zájem.

FRIAN
Líbí se mi to - ještě popřemýšlím.
Měsíček
Profil
Dranel :

To znamená buďte ticho všichni, kdo nemáte o koupi zájem.

Kdepak je pravidlo, že se nemůžem vyjádřit?
Timy
Profil
Měsíček
„já těm 180 lidem za den nevěřím a jestli je to pravda tak jich lituji když něco hledaj a stejně tam nic nenajdou a pak už tam chodit nebudou.“
Nevěřit mu je tvé svaté právo. Nicméně otázka (ne)důvěry byla vyslovena již v první reakci, takže nechápu smysl dalších reakcí (nejen tvých). Teda kromě evidentní snahy zesměšnit autora vlákna.

„Jinak : Nemáš zájem? Nekomentuj. jsem nepochopil srry.“
Důležité: Jak přispívat do Práce a zakázek. Doporučil bych především část „Pro přispívatele do diskuse“.
Railbot
Profil
Měsíček
* Pokud je pro vás nabídka/poptávka nezajímavá, zdržte se hloupých komentářů.
* Totéž v případě, že vás něco pobaví, urazí, nebo zarazí.

A prý ještě nepoučujte. Takže si jdu dát facku za blbý komentář a ještě za poučování.
Nox
Profil
Měsíček
Pravidla pro přispívatele do diskuse, body číslo 3 a 4
sice bych je taky občas rád u některých příspěvků porušil, ale zatím se držím..
miniJOHN
Profil
Nekoupil bych nic, co mi může wztko kdykoliv zrušit...
Dranel
Profil
miniJOHN
Konečně normální kritika nabídky...

FRIAN
Vzhledem k tomu, že jsem si neuvědomil, co podotkl miniJOHN, svou poptávku stahuji.
FRIAN
Profil
VŠEM:Jo, omlouvám se zato nedorozumeni s "domenou" - moje chyba, myslel jsem proste tu adresu...

Dranel
Webzdarma "nemůže" kdykoli zrušit prezentaci - buďto by musela být proti podmínkám, mohl by ji zrušit kdyby měl problém se servrem (servry), ale pochybuji, že by něco takového nastalo, podle me je to dobre zalohovany, moc podrobne jsem to nezkoumal, je to spíš můj názor ;o)...
FRIAN
Profil
Railbot
Zpětně pročítám některé komentáře: dámi a páni v unas.cz by se asi nijak netvarili - spadá to pod webzdarma... Jinak za tuto připomínku celkem i dík, nějak jsem na to ani nepomyslel :D - spis sem proste student 9.rocniku ZŠ - takže se tady pokouším z někoho vysomrovat nějaký to kilko :D...
Mike8748
Profil
no, kdyz uz se tady vsichni tak pekne hadame,...
me to neda, ale

webovky co existujou ani ne 10 dni jsou zabehly web?
FRIAN
Profil
Mike8748
Promiň, asi jsi četl nepozorně - před 10ti dny jsem adresu odkoupil od byvaleho vlastnika a krapet predelal - ne jak ty tvrdis ze deset dni bezi - myslis ze by za deset dni nabyl pagerank 3 ? :D
drasha
Profil
Frian
špatně to tu píšeš, ty jsi odkoupil max. ten web od bývalého vlastníka. Ta doména patří WebZdarma a těžko
bys ji odkoupil. Navíc na webzdarma je(pokud se pletu tak mě opravte) 50MB místa, možná víc. Ale pokud by výměna ikonek měla uspět, tak by tam mělo být výrazně víc prostoru. Seo také nic moc ( check )
a co ten článek:

Tento web se liší od obdobných stránek "pro výměnu ikonek" především podmínkami pro přijetí, tudíž i kvalitou služeb - hlavní podmínka je pagerank na minimální úrovni 1 (a více). Samozřejmě se budou udělovat i výjimky, a to hlavně po tom, až si ověřím kvalitu stránek k přijetí osobně (tj.: validita, SEO, sémantika, případně i grafika).


Ještě bych se chtěl optat, za kolik si to koupil ? (Jinými slovy, kolik peněz si dal do něčeho co nevydělá?)
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0