Autor Zpráva
4djstudio
Profil
Dobrý večer

bohužel shanim znovu kodéra díky naproste neschopnosti zdejšího uzivatele vertigo4, ktery nejdrive neco rekl a pote to neni schiopen dodrzet....

náhled na web:

http://i7.tinypic.com/819vt78.png


co je zapotrebí :

kompletni vytvoření webu z vektorove zpracovaných PSD souboru, tzn rozrezani obrazku nakodovani a samotne prolinkovani
lehke php kde je zapotrebi generovat nahodny profil a nahodnou fotografii z ftp.

odmena +- 2000

kontakt icq 211-949-645
Mistr
Profil
Některé další dotazy, které by se mohly v souvislosti se zakázkou objevit, již byly zodpovězeny v předchozím tématu.
vitec
Profil
Kdybys nikoho nesehnal, tak dej vědět. Teď sice nemám moc času, ale ten web vypadá jako výzva, ta grafika vypadá skvěle:)
4djstudio
Profil
zatim stale aktualni
vertigo4
Profil
4djstudio
už jsem se omlouval a chtěl bych je dodat, že problém nebyl v mé neschopnosti, ale v krátkém čase na komplikovaný web... což jsem před tím, než jsem dostal psd nevěděl

vitec
grafika vypadá skvěle
to jsem si říkal taky a právě grafika, která je vcelku složitá a na každé stránce pozměněná se musí téměř každá stránka rozřezávat znova... takže si pořádně prohlédni náhled ať neskončíš v neschopnosti jako já

4djstudio
asi jsi zapomněl dodat, že díky mé neschopnosti jsem ti nakodoval první stranu
jinak chápu, že jsi možná na mě naštvaný, ale buď soudný, jak dlouho trvalo vytvoření grafiky(což sice nevím, ale asi tuším, že to nebylo za pár dnů) a za jak dlouho jsi chtěl to nakódovat
Manq
Profil
vertigo4
Mohl by jsi uvést termín, který ti 4djstudio zadal. Aby si o tom každý udělal vlastní obrázek.
vertigo4
Profil
Manq
psd soubory jsem dostal ve čtvrtek (27.) v poledne a mělo to být do 31. 12 do 12:00
jL
Profil *
4djstudio
Je to poměrně špatný grafický návrh, dle mého. Nehodnotím to, jak vypadá, ale to, jak je navržený. Takovéhle weby se dělají ve flashi, protože v HTML je všechno hranaté. Jen nechápu, proč nabízíš menší částku než předtím, kdy na to bylo ještě více času. Kdyby času bylo více, nebyl by pro mě problém to udělat, ale nikam se honit nebudu.

vertigo4
Nevidím obrázek zblízka, ale asi bych to celé levé vlevo použil jako obrázek na pozadí (ono to asi ani jinak nejde). A tam udělat klikací mapu. Moc takové návrhy nemám rád, i když vypadají pěkně.
vertigo4
Profil
jL
já to udělal právě klikací mapou (což používám v krajních případech) a souhlasím, že grafika je dobrá, ale autor si asi neuvědomoval, pro co to dělá...

já bych to taky klidně dokončil, ale když jsem viděl, že to do Silvestra nestihnu (možná ano, to bych ale musel na tom sedět celý dny) tak jsem to radši ukončil

Nevidím obrázek zblízka
to je právě problém...
Imperius
Profil *
Za 4000kč to udělam do 31.12 do 12:00 ;-)
vitec
Profil
vertigo4

já nevim, ale nařezání stránky zabere minimum času. ale zajímalo by mě jestli to do silvestra někdo stihne. no stihnout se to dá spíš jestli se někomu chce:)
vertigo4
Profil
vitec
jj, tím jsem nepřímo chtěl říct, že musíš neustále poupravovávat css pro každou stránku zvlášť, což je dosti otravné
miniJOHN
Profil
Psal jsem ti na icq, ale neodpovidal jsi...
4djstudio
Profil
vertigo4 rikal jsem a predkladal jsem navrh stranek na kterem bylo videz ze kazda stranka je odlisna prezto si rikal ze to zvladnes.

ta prvni stranka jak rikas je stene spatne nakodovana a grafika v ni nesedi ani v prohlizeci firefox a opera tim bych tuto debatu uzavrel proste si skutencne nepredvedl ssvou kvalitni praci ... to se namne nezlob ale musis to uznat sam .... kdyz do neceho jdu tak musim jasne vedet ze nato mam ....
Menyhart
Profil *
Ahojte, ja som autor grafického návrhu.
Názory, že sa to nedá, že som nemyslel na spracovanie v HTML sú nemiestne.
Prepáčte, ale MÝLITE SA.
Chce tu niekto poprieť to, že sa to dá? Nech sa páči, podľa mňa sa ztrápni, pretože sa to dá.
Nechcem tu vyvolávať FlameWar,ale musel som povedať svoj názor.
Kvoli tomu,že je niekto neschopný skódovať to a jeho jedinou motiváciou sú peniaze a nie je sebakritický za to nikto nemôže.
Toľko.
vitec
Profil
Menyhart
Však tady nikdo neřekl, že se to nedá nakódovat, akorát vertigo je zhniloch:) kdyby to nikdo nebral, tak na Novy rok bych se do toho rád pustil:) jinak moc pěkný design (aspoň mě se líbí) akorát velikost stránky potom podle mě bude obrovská té grafiky je tam hafo.
Menyhart
Profil *
Ďakujem za pochvalu...:P
jL
Profil *
Menyhart
Ja jsem psal, ze to je spatny navrh. Ale take jsem to psal jen na zaklade tech malych nahledu, ktere jsou k dispozici (je mi ale jasne, proc jsou male a ne ve skutecne velikosti).
Nakodovat se da vsechno, kdyz to clovek umi, je na to cas a jsou za to odpovidajici penize, proc ne :-) Kdybych mel ted volno, tak se do toho klidne pustim, ale nemam, i kdyz se to nekdy zda :-)
vertigo4
Profil
Menyhart
nikdo tu neříkal, že se to nedá, a kdybych si to myslel ani bych se do toho nepouštěl... jak jL
píše nakódovat se dá všechno a s tím souhlasím... jde o to, že jednak takováto stránka bude dosti velká kvůli grafice a menu vlevo je dosti nešikovně (i když po grafické stránce pěkné) udělané...
p.s. odstoupil jsem od toho, že jsem zjistil že bych to nestihl do konce roku, ne kvůli tomu, že bych to nezvlád

4djstudio
no comment

už se k tomuto tématu nebudu vracet a pokusím se odolat a už nic nepsat a doufám, že někdo schopný a pracovitý bude tak laskavý, že nakóduje tento web a už se nemohu dočkat až se na něj v budoucnu podívám na webu s vypnutými obrázky...
Fantomasmag
Profil
4djstudio
Návrh vypadá hezky, ale nakodovat to zas tak jednoduchý nebude.
Railbot
Profil
Návrh je celkem nepoužitelný paskvil. Ani se nedivím, že od něj dal vertigo4 ruce pryč.
Mistr
Profil
Přátelé,

kvalita návrhu je věcí názoru. Kolega vystupující pod přezdívkou 4djstudio zde poptává nakódování webu s tímto návrhem, tak mu, prosím, případní zájemci, dejte své nabídky. Rozebírat kvalitu práce grafika či kohokoliv jiného není třeba.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0