Autor Zpráva
Radka P.
Profil *
Chtěla bych nechat vytvořit internetový obchod s erotickým zbožím, stejný jako obchod www.adameve.com . Prosím o zaslání cenové nabídky a možného termínu realizace. 7.1. bych chtěla sepsat smlouvu s případným zhotovitelem a zakázku realizovat, proto zasílejte své nabídky pouze do konce příštího týdne. Na nabídku typu "ozvěte se a domluvíme se" nereaguji. Požaduji i následný servis aplikace a její rozšiřování, proto dám přednost raději firmě, než studentům, které po zaplacení už neseženu, stejně tak nechci žádné opensource řešení.


----
Editace Mistrem: Úprava nadpisku.
Anonymní
Profil *
Kontakt?
souki
Profil
Radka P.
Myslím, že by Vám mohl vyhovovat náš eShop-hosting.cz. Na začátku zaplatíte pouze cenu grafiky (při smlouvě na delší dobu za dotovanou cenu) a pak platíte měsíčně za provoz obchodu, jeho servis, pomoc s reklamou atd atd. Více info na stránkách.
Pro konkrétní částky bych potřeboval znát Vaše požadavky na funkce, počet položek, rozsah odebíraných služeb apod.
Anonymní
Profil *
tento erotický shop je na prodej http://www.aurelie.cz/
kontakt aurelie@aurelie.cz
Radka P.
Profil *
Anonymní: Kontakt zde schválně nechci uvést, kvůli konkurenci a nebudu si kvůli tomu zakládat emai na nějakém freemailu
Souki: Pokud se podíváte na zmíněný obchod adameve.com, tak uvidíte co přesně vše má obchod dělat, měla by to být v podstatě kopie všech funkcí a rozložení
Anonymní2: bohužel váš obchod je našim požadavkům velmi vzdálen.
souki
Profil
Radka P.
Ok. Velmi hrubý odhad je 6-10k za grafiku a následně měsíční paušál kolem 2000Kč (+- 500), podle rozsahu poskytovaných služeb.
Případně mi napište na soukup(a)webnamiru.com - konkurence nejsem :)
All4Net
Profil
www.all4shop.cz
Radka P.
Profil *
souki: bohužel mam zájem o jednorázovou platbu za eshop, nikoliv formou měsíčního pronájmu, protože je to finančně pro nás nezajímavé. Neodpustím si ještě poznámku, že cena 6 - 10tis. za vytvoření grafického obdobného návrhu, který obnáší jen bílou stránku a nahoře logo, je dle mně předražená. Tady opravdu není co vymýšlet a obchod by měl vypadat přesně stejně, jen s jiným logem.
All4Net: díky za nabídku, zatím to vypadá dobře.
Tony P.
Profil *
2Radka P.: Až se vám stane, že kvůli špatně navrženému designu e-shopu budete prodělávat třeba těch 6 - 10tis. měsíčně, tak si tyhle unáhlené soudy pro příště odpustíte. U designu e-shopu nejde jen o grafiku, ale i o rozmístění a velikost jednotlivých prvků apod.
Radka P.
Profil *
Tony P.: podle mně to není nijak unáhlené. Zde není co vymýšlet a něco navrhovat podle vlastního názoru, tady je zadání a rozložení jasně námi dodané a má se dodržet. Jestliže, chce firma za obchod cca 60tis, tak bych čekala, že v té ceně bude už i grafika, nebo ta cena za grafiku bude odpovídat reálné ceně za vymyšlení a nakreslení grafiky, nikoliv však za vytvoření nějaké šablony napojené na systém obchodu. Rozhodně mně nemusíte poučovat o tom co si mam pro příště odpustit a co ne, protože provozujeme 6 projektů za nemalé peníze a za ty roky se v tom snad již trochu orientuji, takže ze mně nedělejte blbou blondýnu.
quinux
Profil
Radka P.
obchod by měl vypadat přesně stejně, jen s jiným logem
Tomu se říká plagiátorství.
souki
Profil
Radka P.
Jenom se upřesním - po nikom nechci 60k. Pokud myslíte, že je pro Vás výhodnější koupit si něco hotového jednorázově a pak platit za každou změněnou drobnost + hosting, přeju hodně štěstí. Nemyslím si, že se Vám to vyplatí, ale určitě to máte spočítané.
Ad grafika. Byla byste první, kdo na začátku řekl "primitivní stránka s logem" a opravdu by to tak po neustálých připomínkách dopadlo.
A jak podotkl quinux - okopírovat cizí rozložení a grafiku není moc košér.
Michal A.
Profil *
Radko (Pilna?), eshop podobneho typu za 60 000 Kc neporidite. Podobne funkncni a odlazeny eshop je zalezitost stovek tisic a docela bych se obaval davat tak velkou zakazku nekomu tady z fora JPW, koho ani neznam ;-). Zkuste jednat vic seriozne a oslovit firmy, ktere s tim maji vice zkusenosti a nejake prokazatelne reference (ten shop je na urovni napr. Vltavy a tu Vam jen tak nejaky student nenapise).
Radka P.
Profil *
Michal A.: ta nabídka nebyla dána jen zde. Jen si nebuďte tak jist, že jedny z nejznámějších firem tvořících shopy na našem trhu ten obchod nezhotoví do 60tis. Z nabídek co sme dostala i od jinud mně přišlo, že ty vysoké částky chtějí právě studenti a malé firmy do tří zaměstnanců a naopak firmy, které mají za sebou mnoho vytvořených obchodů a dokáží nabídnout kompletní servis mají okolo 40tis.
Díky kompletnímu servisu ale půjdeme do shopu od MediaCentriku.
mm3design
Profil *
Radka P.:
Dobrý den,
pokud by jste se rozmyslela a e-shop od zminovaneho MediaCentriku si nenechala udelat, tak Vám předvádím nabídku vyhotovení e-shopu na míru i s grafikou do 30 000,- Kč.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na email: mm3design@seznam.cz , děkuji.
ECOMP
Profil *
Pre Radka P.

Dobry den, cital som vas prvy prispevok a velmi nas zaujal, sme mensia firma ktora sa zaobera tvorbou www-stranok ale hlavne internetovych obchodou. Dôkladne sme presnkumali obchod ktory ste uviedli ako vzor a na zaklade neho sme vytvorili cenovu ponuku na 22 000,-Kč v cene je ročny hot-line servis.
Referencie na nase obchodi vam mozeme zaslat ale len na mail, nakolko by sme ich tu nechceli uverejnovat.
V pripade ze vas nasa ponuka zaujala mozete nam napisat na ecomp.remen@gmail.com

Spozdravom

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0