Autor Zpráva
lindafil
Profil *
Když to tady čtu, asi bych to zvládla sama, ale nemám na to čas. Byla bych raději, kdyby mi někdo stránky vytvořil a já na ně jenom přidávala, co potřebuju.


----
Editace Mistrem: Úprava titulku a přeřazení do vhodnější kategorie.
Mistr
Profil
lindafil
Dost záleží na tom, co chceš konkrétně vytvořit. Protože to je podobné, jako říct: "Chci auto." Ale jaké? Osobní, dodávku, nákladní, kamion, autobus...
miniJOHN
Profil
Za kolik?
Joska
Profil
lindafil
byl by kontakt ?
Mistr
Profil
byl by kontakt ?
Možná (!) je to tohle: http://www.whiteshepherd.cz/seznamka/php/odpovedet.php?email=lindafil@ seznam.cz
quinux
Profil
Mistr
Editace Mistrem: Úprava titulku a přeřazení do vhodnější kategorie.
Nechci prudit, ale tyhle změny titulků mohou mít za následek, že autor své vlákno již nenalezne.
Joska
Profil
Mistr
takže to není na 100%? .)
quinux
něco na tom bude
Mistr
Profil
quinux
Nechci prudit, ale tyhle změny titulků mohou mít za následek, že autor své vlákno již nenalezne.
Možné to samozřejmě je. Pokud ale autor nezadá vhodný název či příspěvek neumístí do relevantní kategorie...?

Joska
takže to není na 100%?
Ne, není to na 100 %. Prostě jsem její přezdívku vložil do Google a tohle vypadalo nejdůvěryhodněji z toho, co mi vyjelo. Mohu Ti dát IP adresu, z níž byl vstupní příspěvek tohoto tématu podán, pokud Ti to k něčemu pomůže: 213.192.8.73
Anonymní
Profil *
koukam nova moda zverejnovat IP adresy lidi, JPW je prvni web, kde zverejnuji full IP adresu:)
Joska
Profil
Anonymní
<ot>není tak težké si ji zjistit, navíc je to asi tak jediné co autor nechal jako kontakt</ot>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0