Autor Zpráva
peteo
Profil
Prosím,
nájde sa niekto, kto mi je schopný preložiť úvodnú stránku do viacerých jazykov (anglicky, nemecky, španielky, rusky, maďarsky a hafo iných jazykov?)

Prevádzkujem svoje stránky Lexikón len preto, že ma to baví, a preto by som by som neposkytol prekladateľovi (nie je to až tak moc textu) žiadnu finančnú odmenu, maximálne odkaz na jeho stránky.

Ďakujem všetkým fandom netu.

Adresa v profile.

----
Editace Mistrem: Úprava titulku tématu.
peteo
Profil
Ešte doplním:

PF 2008

prosím len o seriózne preklady.
Ďakujem
ivzez
Profil
Jen takový skromný dotaz: Nebylo by lepší stránku napřed zprovoznit (nefunkční odkazy apod.) a teprve pak přeložit do dalších jazyků?
peteo
Profil
ivzaz

Tá stránka už beží tretím rokom
Mistr
Profil
peteo
Kdysi jsem tu uváděl nabídku jednoho mého známého. Zkus se na něj obrátit. Ovšem obávám se, že na Tebou nabízenou odměnu reagovat nebude. No, zkus to a uvidíš.
ivzez
Profil
Nešlo by alespoň oslovení ivzaz použít bez chyby?

Já jsem se na ty stránky včera zkusila podívat Maxthonem a nepodařilo se mi z úvodní stránky vůbec nikam dostat.

ivzez
ivzez
Profil
Dnes jsem použila IE6, takže jsem se na stránky podívala. Stránky nezpomaluje pouze množství dat, ale i tabulkový layout. Škoda, že stránky nejsou přístupnější. Obsah je kvalitní, kdyby nebyl nutný prohlížeč IE, přišlo by jistě více návštěvníků.

Úvodní stránku bych Vám mohla přeložit do němčiny za předpokladu, že odkaz na mne by byl umístén pouze mezi odkazy na stránce odkazů.
peteo
Profil
ivzez
Nešlo by alespoň oslovení ivzaz použít bez chyby?

Ospravedlňujem sa za skomolenie oslovenia.

Táto "závada" - optimalizácia pre IE 6 je odstránená, beží i pod FF i Operou.

Prosím o kontakt na lexikon.sk@seznam.cz, dohodneme sa na tej nemčine, vopred ďakujem.
peteo
Profil
Mistr

Díky za tip, skúsil som mu napísať ;-)
ivzez
Profil
Napsala jsem Vám na e-mail, přestože si myslím, že ten, kdo poptává práci zadarmo, by si mohl dát alespoň tolik práce, aby si e-mail člena fóra vyhledal v profilu. Zdá se, že na ten překlad zase až tak nespěcháte.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0