Autor Zpráva
scrape
Profil
Ponukam na predaj nevyuzity nakodovany design za vyhodnu cenu a to: 1000 SK.
Jedna sa o stranku, ktora bola povodne urcena pre mensie webdesignerske studio, samozrejmostou je zmena loga pripadne dalsie mensie upravy.

Kontakt: jakubja@gmail.com

Dakujem.
Gekon
Profil
Skoro uvažuji o tom, že bych si jí koupil, ale od koupě mě odrazuje fakt, že s vypnutými obrázky toho moc neuvidím a CSS mi nepřijde zrovna přehledné.
Railbot
Profil
Mám ryze český dotaz - co má někoho přimět zaplatit místo toho, aby si tebou linkovaný web stáhl a používal zdarma?
Mika
Profil
<OT>
Railbot
Tím by rozhodně ten někdo porušil autorská práva. Takhle bych v podstatě mohl vykrást/okopčit jakýkoliv web na netu.
</OT>

Gekon
Já jsem si vypnul obrázky a vše potřebné jsem viděl. Pravda, až na "pomocnou" navigaci a slogan, který mě stejně nezajímá. To bych ale nebral za takový nedostatek, jenž by mi zabránil koupi. Navíc ta cena je hodně nízko vzhledem ke kvalitě.
Kcko
Profil
>> Mám ryze český dotaz - co má někoho přimět zaplatit místo toho, aby si tebou linkovaný web stáhl a používal zdarma?

Asi tolik co primeje dotycneho, aby si stahl hafo jinych webu, kde nebudou vyrazne nadpisy identifikujici skutecneho webu ...
Railbot
Profil
Ostatní weby nechce někdo prodat, takže na tom prakticky nikdo nic neztratí, tady by mohl. Tím chci říct, že v našich zeměpisných šířkách není dobré něco prodávat a zároveň to nechat volně ležet ;)
scrape
Profil
Gekon
Kludne este pouvazuj. Nestranne musim povedat, ze Mika vie co hovori:).

Railbot
Na tvoj ryzo ceky dotaz len tolko, ze podla mna je to kradez ako kazda ina a bola by to od niekoho velka trufalost to skopcit, tym nechcem nikoho provokovat:). Takze verim vam a zatial to tam nechavam.
scrape
Profil
Stranka predana, dakujem za pozornost.
MarekH
Profil
Design jsem koupil a udělal z něj se souhlasem autora volně stažitelnou šablonu, kterou si můžete prohlédnout na: http://sablony.linhart.name/webdesignstudio
Šablonu si můžete stáhnout na: http://sablony.linhart.name/webdesignstudio.zip

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0