Autor Zpráva
blazinek
Profil
Dobrý den, jsme nové webstudio které hledá nové reference :-) proto nabízíme vše za 75% z ceny uvedené na PROVZORNÍM webu : http://www.estside.wz.cz pokud si chcete něco objednat použíjte objednávkový formulář a mi vám nejpozději do 24 hod. odpovíme. :-)
Dranel
Profil
Částečně mimo:
Samotný header má 420kB - to je vtip?
Zbytečně chudé menu, stačilo samotné horní menu + 1-sloupcový layout. Takhle to vypadá, že je stránka poloprázdná (nikoliv poloplná)
Ještě je to na wz, ale to se dá odpustit do začátků.
Jinak header se mi líbí, ale vzhledem k velikosti je neúnosný.

Přeju mnoho úspěchů,
Marek "Dranel" Lenárd
Gekon
Profil
Vzhledem k otřesnému pravopisu a ještě otřesnějším stránkám téma zamykám, abych předešel dalšímu zbytečnému flamu.
Gekon
Profil
Na žádost jednoho z "adminů" téma odemykám.
pantondavo
Profil
čím to, že mi nefunguje odkaz? ani v IE ani v Maxthonu? Doménu to najde, ale nenačte ani písmenko...
bar
Profil
Možná je to tím, že je to na "wz", mám tam totiž 3 weby, datově nenáročné a stejně mám poslední dny problém se na ně vůbec nějak dostat.
Marek1435
Profil *
Na wz toho času prý problém s napájením.
Mistr
Profil
prý problém s napájením
Ano, je tomu skutečně tak. Viz Webzdarma.cz, kde píší: 04.01.2008 - Omlouváme se za výpadky způsobené problémy s napájenim serverhousingu během dnešního dne. Na řešení dále pracujeme.
blazinek
Profil
je to jen dočasně než si nezískáme peníze na koupení hostingu a doménu :)
oogi
Profil
blazinek
Teď to hlásí chybu v PHP :)
luxus-desing
Profil *
ok zakázky pište sem nebo na e-mail roman1novak@seznam.cz jinak už připravujeme záložní web :-)
Goumbik
Profil
— Moderátor: nemístná poznámka odstraněna (viz pravidla). —
armin
Profil
blazinek: jiny kraj, jiny mrav. Ale dle me, pokud chces delat web stranky, tak bys mel mit vlastni web v perfektnim stavu a promakany do nejmensiho detailu, a pak si sem dat inzerat. A ne dat inzerat a pak resit nasledky. Kdo se ti asi tak ozve kdyz za par dnu nejsi schopen zprovoznit vlastni web (coz by mela byt priorita c. 1 jakozto etablovaneho webdesignera)...
kralpet01
Profil
" Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: mysql in /3w/wz.cz/e/estside/index.php on line 25 "

Nemám slov
Měsíček
Profil
Já bych měl, ale raději budu mlčet.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0