Autor Zpráva
Frenzy
Profil *
Hoj, potřeboval bych nekoho kdo by mi udelal z grafickeho navrhu HTML template :) .. našel by se nekdo hodný kdo by to udělal ?
Frenzy
Profil *
PS: dyby jo tak na ICQ: 297-017-373
Měsíček
Profil
Podle toho jak je to složité a taky podle toho kolik dáš :)
Frenzy
Profil *
složite to skoro neni ... a prachy :( .. těma bohužel neoplývám .. .
Frenzy
Profil *
Prosíím udělal by to nekdo ?
Railbot
Profil
Zadarmo ani Měsíček nekóduje a to už je co říct.

Dej sem aspoň odkaz na ten tvůj výtvor, ať každý vidí o co jde.
Joker
Profil
Frenzy
Prosíím udělal by to nekdo ?
Potíž je v tomhle:
Například já když vezmu svojí vlastní "dobročinnou" spolupráci na různých projektech, tak před pár dny se jeden dokončil, teď dělám na dalším a "ve frontě" čekají další dva plus navíc věci pro můj vlastní web.

Prostě zadarmo nakódovat web by chtěli všichni, zato těch, kteří jsou schopní to alespoň trochu slušně a ještě zadarmo udělat, moc není.
Frenzy
Profil *
Nj ja vím .. ale ja potřebuju jen HTML template .. PHP už si dotoho dodělam sam .. ja moc HTML nemusim :P
Vytvor je tady: http://images.pokecaj.com/hosting/files/k7zsg17hb6dfxgtno8cd.png
Měsíček
Profil
Kdyby mi zbyl čas tak to možná udělám.
Frenzy
Profil *
To bys byl moc hodný :) Díky
Railbot
Profil
Práce na 5 minut, to by měl Sluníček stihnout :o)
Měsíček
Profil
Tak to udělej ty, u mě každá setina nad zlato :o)
Railbot
Profil
Měsíček
Já to dělat nebudu. Za a) mám placenou práci a za b) volného času mám málo a tudíž je k nezaplacení. To do této zakázky nepasuje. Ty jsi se chrabře hlásil, pane.
steeldog
Profil *
cau, pokud chces udelam to zadarmo, napis na icq : 225224154 nebo email: jan.rudolf.steeldog@gmail.com
Frenzy
Profil *
jezis jo .. HTML umim .. jenze nejak neumim dělat designy :) .. nejak neumim nastavit to rozloženi toho všeho :D ..
Frenzy
Profil *
Jo a mužete to tu zamknout .. design už mam hotovy .. díky
Mistr
Profil
Frenzy
mužete to tu zamknout .. design už mam hotovy .. díky
V tom případě zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0