Autor Zpráva
pantondavo
Profil
Prodám tento design, který se nakonec nerealizoval. Na přání kupujcího ZDARMA změním hlavičku, popř. barvy atd.

Cena je 500Kč nazývejme ji smluvní ;-)

Rejpálci a Ti, kdo nemají zájem o koupi, ale o kritiku nechť použijí klávesovou zkratku ALT + VYPADNI díky ;-)

kontakt

pantondavo@seznam.cz

ICQ 332300614

— CH: příště si při psaní názvu vlákna nezapomeň vypnout caps lock —
stn101
Profil *
takze predavas design, ktory ti dala robit jedna osoba ( http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=26&topic=6 5341 ) za nejaky financny obnos, aby si ripol jednu zmenseninu webu, ktoru udajne spravil jeho jeden grafik, ktory stratil psd, je to tak? Nehambis sa za to, ze to nieje tvoj napad a ze sa jedna iba o napodobninu? Alebo o co tu ide?

PS: o kupu samozrejme zaujem nemam, ale potencialny kupujuci by mohol vediet, ze napad nieje tvoj, alebo sa mylim?
Kcko
Profil
stn101
Prestan delat zbytecny problemy
Railbot
Profil
Kcko
Já myslím, že vznesl dotaz, který by bylo dobré zodpovědět.
pantondavo
Profil
stn101

Dobrá, dobrá otázka, ano je to to, co jsi vyhledal. To, že někdo ztratí psd s návrhem znamená, že Ti nedokáže, zda je původ návrhu z jeho nůše ;-) a pokud sem na tom strávil čas (nebyla to pětiminutovka) a věnoval se tomu je to teď moje autorské dílo. Btw, napsal jsem, že design NEBYL REALIZOVÁN, tudíž sem za něj nedostal ani Ň ;-)

P. S. Nevidím v urobeném designu žádný převratný nápad, chci se toho pouze a jen zbavit a klidně i pod cenou, přijímám tudíž Vaše nabídky :-)
zandom
Profil *
— Moderátor: příspěvek porušoval pravidla zdejší sekce, a proto byl odstraněn. —
Railbot
Profil
je to teď moje autorské dílo
Důkaz je a ty to sám přiznáváš, design je dílem někoho jiného. Jen kvůli tomu, že ztratil psd ti nenáleží právo ho prodávat jako svůj výtvor. Tvé jednání je minimálně nemorální.
ninja
Profil
Navrh je skutecne novycm autorksym dilem pantondava, to ale nic nemeni na pravech k dilu puvodniho autora (ztraceneho psdcka).

Tudiz pantondava muze novyh navrh prodat (pokud to puvodni autor nezakaze), ale musi cast prijmu predat puvodnimu autorovi, jinak je to bezduvodne obohaceni.
pantondavo
Profil
Pro poslední dva:
Takže to, že měl a možná ještě má v hlavě nápad na design webu slouží jako jeho autorská práva?

Laskavě to tu přestaňte rozebírat nebo si založte nové téma, např: "jak ztratit psd a dostat za to zaplaceno"... ;-)
pantondavo
Profil
SLEVA! Design je STÁLE NA PRODEJ a snižuju cenu: NOVÁ CENA JE 300Kč!
tomas657
Profil
Prestan delat zbytecny problemy

Asi ti pokazil kšeft...
Railbot
Profil
Za kradený design je to krásná cena.
pantondavo
Profil
Railbot
jsi opravdu vtipálek :D Dokaž mi, že existuje člověk, který to vymyslel a udělal! a ať dokáže, on, že to vymysle a udělal, ne?

Pokud se nikdo takový nenajde a on se opravdu nenajde, je to design toho, kdo ho udělal a má ho v psd - MŮJ!
pantondavo
Profil
tímto stylem OT komentářů bych neprodal ani tatrovku padaných jablek za odvoz...díky hoši, umíte poradit ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0