Autor Zpráva
svist21
Profil
Renomovaná firma s tradicí a kvalitním portfoliem klientů rozšiřuje svůj tým a na interní pozici hledá programátora PHP/MySQL, zkušenosti na poli optimalizace výhodou.

Požadujeme:

* praxe v oboru, zejména s lámáním a výstavbou stránek (layout)
* dobrou znalost (X)HTML, CSS, PHP a MySQL

Nabízíme:

* zázemí firmy s tradicí v příjemném pracovním prostředí v Praze na Letné
* práci na zajímavých projektech pro významnou klientelu vč. T-Mobile, Czech Tourism, ČTK Repro a předních advokátních kanceláří (viz reference)
* nástupní PLAT 23-27.000 Kč, zkušenému programátorovi až 30.000 Kč měsíčně
* pravidelný RŮST PŘÍJMU o 2.000 Kč ročně

Více informací o volných místech na pozici programátora PHP/MySQL a kontakt na adrese http://www.svist21.cz/svist21/jobs.php.

Za Svist 21 s.r.o.,

Milan Tuček, jednatel
Kcko
Profil
To financni ohodnoceni je dosti nizke pokud se jedna o Hrubou mzdu coz asi ano , zvlaste na Prahu.
Měsíček
Profil
Tobě připadá 27 000,- málo ?
Kcko
Profil
Si spocitej kolik je to cisteho , na prahu mi to teda prijde malo , vzdyt je to prumerny plat .. kdyz se podivame do tabulek ... ovsem pokud jsi pekar a zacal si studovat PHPko tak ti to asi prijde hodne. V dalsi konverzaci muzeme pokracovat soukromne, zbytecne zasirame topic
DoubleThink
Profil *
Tobě připadá 27 000,- málo ?
Jako fulltime mzda v Praze zatraceně málo.
Anonymní
Profil *
Nevím, proč se tu někdo ohání, že 27 je zatraceně málo. Je to průměrný pražský plat v průměrné pražské firmě. Takže je to zcela běžné.
Je fakt že v současné situaci (skoro poslední rok) je v Praze velký nedostatek programátorů, tak by třeba mohl být plat o něco vyšší, ale přijd emi to přiměřené. Ale záleží taky na zaměstnaneckých výhodách, ale ty tu nejsou zmíněny bohužel žádné.


Malý OT: Domníval jsem se že kampaně a nové weby pro T-Mobile dělá Symbio.
svist21
Profil
Je fakt že v současné situaci (skoro poslední rok) je v Praze velký nedostatek programátorů, tak by třeba mohl být plat o něco vyšší, ale přijd emi to přiměřené.

Považuji finanční ohodnocení za odpovídající nabízené pozici i s ohledem na dovednosti a reference zájemců, kteří se hlásí. Řada z nich spíše odpovídá zařazení kodér, ale myslí si o sobě, že je programátor.

Ale možná hledám zrovna kodéra, který je přirozeně inteligentní, rychle se učí a už napsal pár složitejších SQL dotazů... Takoví lidé mají oproti protřelým programátorům výhodu, že jsou tvární, lépe vstřebávají firemní know-how a snadněji se přizpůsobují týmové práci.

Proč tedy nepoptávám rovnou "šikovného kodéra"? Protože by se na méně prestižní pozici ve srovnání s "programátorem" lidé nehlásili. (Všimněte si, že klíčové slovo "kodér" také nikdo nevyhledává.) Zájemce si tak spíše než názvem pozice koriguji platovým intervalem, když náplň práce - tvorbu webových stránek - považuji za srozumitelnou.

Tlak trhu práce v Praze za poslední rok, jak zmínil Anonymní, je jedna věc, a narůstající konkurence a menší ochota zákazníků platit značné sumy za klasické webové stránky věc druhá. Každý zaměstnavatel musí nejen zvážit náklady na pracovní místo, ale také odhadnout příjmy, které pracovník svou činností vygeneruje.

Platit dlouhé peníze jen za talent, doplněný přečteným Koskem, dokončenou střední hotelovou a pár referencemi stránek Květinářství Tondy Pivoňky, se mi nechce. Na druhou stranu se může najít kvalitní, zkušený a pracovitý programátor, kterého dobře zaplatím a budu si ho hýčkat. Proto jsem uvedl široké platové rozpětí. A záměrně s dolním limitem, který šikovnému kodérovi zajistí důstojné živobytí i v Praze.

K otázce benefitů snad jen tolik, že nechávám na zaměstnancích, zda si za prémie koupí kartu do fitka nebo si s nimi naloží podle svého uvážení.

Vysoký plat ovšem často může být vykoupen horšími pracovními podmínkami: open-space kancelářemi počínaje, denními pracovními výkazy, pravidelnými přesčasy a nadměrným stresem konče. Nic takového u nás nehrozí a se šéfem je docela legrace. Přijďte se podívat :-)

Milan Tuček


PS:

Malý OT: Domníval jsem se že kampaně a nové weby pro T-Mobile dělá Symbio.

Některé weby dělá Symbio, některé Svist 21. Pro T-Mobile pracujeme už čtvrtým rokem a z naší dílny např. pochází Tiskový portál t-press, netradiční kampaň jaXmobilem, bulletiny eProfessional a Media Navigator, kampaň Bavtesebezstarosti ad., o čemž se můžete přesvědčit např. v tiráži či v hlavičce zdrojového kódu.
Railbot
Profil
s dolním limitem, který šikovnému kodérovi zajistí důstojné živobytí i v Praze.
To je dobrý vtip. Těch 17 čistého +-, co zbydou z 23 hrubého stačí tak na pronájem či podnájem nějakého kamrlíku a lítačku na mhd, k jídlu zřejmě kořínky z lesa a vodu donášet ze studny za Prahou. To mi jako důstojné živobytí nepřipadá. Je fakt, že za takový plat by nikdo nevstal ani z postele.

Jinak váš postup je mi sympatický, i ty podmínky, co nabízíte. To aby nedošlo k omylu, že chci někoho hanět :)
svist21
Profil
To je dobrý vtip. Těch 17 čistého +-, co zbydou z 23 hrubého stačí tak na pronájem či podnájem nějakého kamrlíku a lítačku na mhd

Myslím, že přeháníte. Můj kamarád ve věku 35 let, pedagog na vysoké škole s PhD Matematicko-fyzikální fakulty, s podobným příjmem v Praze důstojně žije. Jako ostatně statisíce jiných lidí.

Já jsem hovořil o nástupním platu kodéra, který je mimochodem vyšší než lékaře (zdroj), a uvedl jsem i pravidelný a garantovaný meziroční nárůst. A tuto informaci si může odnést průměrný PHP kodér.

Pokud ale narazím na programátora, za kterým se bude jen prášit a bude značným přínosem pro firmu, rád se s ním o zisk rozdělím.

Milan Tuček

PS: Chápu, že výše platu je pro někoho jedinou prioritou. Možná mi chybí dravá mentalita nadnárodních firem a kvůli tomu mí kluci nejezdí v tlustých autech. Namísto toho nabízím pohodovou a relativně malou českou firmu s každoroční výjezdní vánoční besídkou na účet firmy :-) Prostě chci, aby se mí spolupracovníci do práce těšili.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0