Autor Zpráva
aDAm
Profil
Dovoluji si upozornit na firmu Logitron z Prahy pokud by po někom z Vás chtěli zhotovit internetovou prezentaci.

Konkrétně chtěli zhotovit nový rozcestník pro stránky termostaty-regulatory.cz ve kterém chtěli animace, měli jednu představu, tu jsem realizoval, po realizaci změnili nazor a chtěli přepracovat, tak jsem přepracoval a znova chtěli velkou změnu ale již takového rozsahu která byla nad mé síly (v podstatě už chtěli zhotovit flash stránky a ne html s doplněním o animace) a tak jsem jim navrhl jiná řešení.

Již uběhl cca 1 měsíc od posledního emailu a dále již nereaguji.

Bohužel tuhle zakázku jsem neměl ošetřenou žádnou smlouvou takže nemam žádnou páku na to z nich dostat peníze za provedenou platbu.

V kontaktu jsem byl jen s touto osobou:
Ing. L. Andrejsek, jednatel společnosti

tak ať třeba něco podobneho nezkusí na někoho z vás.
ninja
Profil
aDAm: spolupraci jsi mel osetrenou smlouvou o dilo, a to i kdyz jste ji nesepsali. Dokazat to muzes prevedenou praci a zaznamem komunikace. Takze ti nalezi dohodnuta odmena, respektive primerena cast za odvedenou praci.

Pokud jste se na penezich predem nedomluvili (coz je velka chyba), mas pravo na primerenou odmenu, kterou v nejhorsim urci soudni znalec.
aDAm
Profil
Smlouvu o dilo jsem bohuzel nesepsal, firma je v praze a ja na severni morave. Predbezna cena byla dohodnuta jeste pred zapocetim praci a komunikaci mam samozrejme ulozenou. Ovsem na druhou stranu je otazkou zda ma cenu se s touto firmou nejak soudne popotahovat. Nejsem pravnik a v tomto pravu se opravdu nevyznam.
ninja
Profil
Smlouva pisemnou formu mit nemusi.

Posli jim doporuceny dopis kde popises okolnosti a stanovenou odpovidajici cenu + jak ji maji uhradit. Uvidis co oni na to.
aDAm
Profil
mno muzu zkusit. dik za radu
Mautinek
Profil
S touto firmou mám také zkušenosti, i když nepřímo. Pracuji pro www.registraceodkazu.cz a právě stránky Logitronu jsem registroval do katalogů. Žádný problém s nimi ale nebyl, možná to je tím, že si necháváme platit dopředu a až poté pracujeme...
aDAm
Profil
Mautinek
no u webdesignu se platba predem dela blbe ;)
Manq
Profil
no u webdesignu se platba predem dela blbe ;)
A co záloha?
aDAm
Profil
Manq
ano toto je řešení, nicméně teď je již na zálohu pozdě. Zatím jsem jednal jen se serioznimi zákazníky :( když už nic tak aspoň ponaučení pro příště.
FRIAN
Profil
Zdravim, také mám problém s jednou firmou, jsem student, ještě mi nebylo 18, vztahuje se na mě také smlouva o dílo ? Popřípadě nějaké konkrétnější informace, kam až to sahá... ?
miniJOHN
Profil
firma je v praze a ja na severni morave.
Copak neexistuje Česká pošta?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0