Autor Zpráva
blazinek
Profil
dobrý den chci se jen zeptat kolik má cenu takový meta tag search podobný seznamu akorát není u popisu stránek obrázky webů
Railbot
Profil
Tvůj dotaz, dá li se ta snůška slov nazvat, mi nedává velký smysl, takže bych řekl, že meta tag, který myslíš nebude mít cenu o nic vyšší.
Ice
Profil
Asi to neni meta tag. Spise myslis vyhledavani co ma Seznam.? To hledej? Pokud ano tak hodně.
blazinek
Profil
no divejte www.zabijak.com/search/ kolik by to asi tak mělo cenu ?
Railbot
Profil
blazinek
A to jsi naprogramoval ty?
blazinek
Profil
ne není to moje je to kamaráda myslím teda
Gekon
Profil
blazinek
Myslíš, nebo víš?
blazinek
Profil
teď už vím
Mistr
Profil
blazinek
Tak předně jsi či jste porušili práva, která vám dovolila uveřejnit na svém webu obrázky počasí. Čím došlo k porušení? Inu tím, že vygenerovaný kód
(...)
<a href="http://www.in-pocasi.eu" title="In-počasí">In-počasí</a>
</div>

jste pozměnili, což se zapovídá. Viz Kód je zakázáno editovat. Zejména odstranění odkazu na náš web povede k zablokování počasí na vašem webu. ve stránce http://www.in-pocasi.eu/pocasi-na-web/index.php#ikona

A druhak: Proč mi to jen tak nápadně připomíná Google...?
blazinek
Profil
spravil to no a k tomu vypadá to jako google - nó mně to teda vůbec nepřipadá jako google. zčekuj google a potom ten search a podívej se na hodně velké rozdíly
Mistr
Profil
blazinek
zčekuj
Chtěl jsi říct "porovnej"?

google a potom ten search a podívej se na hodně velké rozdíly
Na jaké "hodně velké rozdíly" bych se měl podívat? Téměř žádné tam nevidím. Pravda, je tam jiné logo.
blazinek
Profil
tak třeba to že to vyhledává nahoře ještě obrázky, já nemám pokročilé vyhledání, my máme nječastější podobná vyhledávání, my nemáme vyhledávání mezi je českýmy/anglickýmy stránkami ( u některých )
Mistr
Profil
blazinek
A umí i lépe česky. ;-)

Mimochodem, co bude s tou legalizací počasí?
blazinek
Profil
jj hnd udělám :)

EDIT: doděláno .. párkrát zmáčkněte F5 kdyby se vám to stále zobrazovalo
Inpocasi
Profil
Mistr
Díky za rozšiřování mých pravidel :-).
blazinek
Profil
no ták lidi jakou to má přibližně cenu?
shaggy
Profil
Ako na to pozerám, tak... cenu to nemá žiadnu. Nevidíme do toho ako to funguje. Máš nejaké vlastného "robota" - crawler čo chodí po stránkach a indexuje ich? Máš premyslený celý systém? Alebo je to (ako som sa práve pozrel na názov) meta prieskumový stroj, ktorý berie výsledky vyhľadávania z iných vyhľadávačov? Lebo pár takých meta-search engines už existuje a nemyslím, že by ďalší mal cenu.Mesiac

(keďže si tu na fóre robí každý čo chce, tak aj ja som sa rozhodol podpisovať... a keďže mám rád mesiac, tak sa budem podpisovať Mesiac).
Mistr
Profil
shaggy
(keďže si tu na fóre robí každý čo chce, tak aj ja som sa rozhodol podpisovať... a keďže mám rád mesiac, tak sa budem podpisovať Mesiac)
Klídek, klídek.
blazinek
Profil
jj dá se říct že tam je i vlastní robot ... jinak zkoukni te to je to nové ale funkce to ještě nemá .

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0