Autor Zpráva
MarekH
Profil
Potřeboval bych spustit jednoduché internetové prezentace, na které byste napsali pár textů na téma reality, domy, pozemky, jak vybrat správný byt, atp. Design prezentací bude použit z free galerií. Při tovrbě prezentací je nutné dodržet tyto podmínky:

1. Stránka se musí věnovat zvolenému tématu.
2. Veškerý text musí být smysluplný.
3. Uveřejněný text musí být originální - nesmíte ho odnikud okopírovat a nesmí být již uveden na jiné internetové stránce.
4. Preznetace musí mít hlavní stránku a nejméně 4 podstránky.

Zkoušel jsem takové prezentace dělat sám. Jednu lze vytvořit za 1-2h, proto odměna za tuto malou prezentaci je 200 Kč. Potřeboval bych nejlépe 50 prezentací = 10 000 Kč.
Pro ukázku uvedu příklad, kolik by na prezentaci mělo být cca textu: http://prodva.euweb.cz/ (jen bych přidal ještě text na hlavní stránku a na prvních dvou podstánkách by tolik vět být nemuselo).

Nepotřebuji, aby tuto zakázku splnil jeden člověk. Pokud si troufáte např. jen na tvorbu 5 prezentací, tak se ozvěte. Lze se domluvit i na tomto počtu.

Kdo umí tvořit jednoduché stránky a zároveň psát, nechť mě kontaktuje na ICQ: 327902080 nebo emailem: marek.holy@atlas.cz.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0