Autor Zpráva
Imperius
Profil *
Zdravím .. hledám nepříliž drahého grafika ;-) šlo by o grafiku pro web--(nemusí být profík stačí když mi ukáže jednu -dvě pěkné reference) potřeboval bych někoho na delší spolupráci... pokud tady někdo takový je a nemá moc zakázek a chtěl by pro mě na nákej čas dělat tak se mi může ozvat na imperius22@email.cz a nebo na icq - 375-459-076 ...
Odměna dohodou...(jednalo by se i o více zakázak,bylo by i více odměn v rozmezí (1000-2000kč za jednu),,
bylo by ještě potřeba se domluvit.... Tak pokud se někdo najde tak se ozvěte ....

Dííky...
Imperius
Profil *
jo ještě jak sem říkal že nemusí být profík tak od těch 15-18 let.... ale na věku nezaleží..
Imperius
Profil *
tak ještě něco měl bych zájem spíše o studenty
Welis
Profil
zdravím stále hledáš pokud jo tak napiš a ja ti poslu neco málo ju ?
Funf
Profil *
dobrý večer, jsem Vám psal mail a vrátil se mi z5, pokud máte tedy ještě zájem tak mi napiště na martinkcz@gmail.com
Petr Šulc
Profil *
Dobrý večer,
jsem student a snažím se rozšířit si portfolio. Pracuji tedy za nízké ceny. Máte-li zájem, ozvěte se na níže uvedený email a já Vám rád zašlu své reference.

Petr Šulc

sulc.petr@email.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0