Autor Zpráva
aaaaaaa
Profil *
Hľadám spolupracovníka so stránkou.Znalosti: CSS,HTML,PHP (môže,nemusí),široké znalosti v oblasti menu,poziciovania,atď...kontakt: mail: xpeterbx@azet.sk.
jefitto44
Profil
O čom je stránka? Ak má navštevovanosť väčšiu ako 75 ľudí denne, veľmi rád pomôžem
Dranel
Profil
jefitto44
Myslím si, že když si aaaaaaa zvolil nick takový jaký si zvolil, že to bude spíše nějaký blog. Ale mohu se mýlit.
jefitto44
Profil
Dranel
Alebo nejaký lacný propagačný web, ktorý určite nebude mať návštevnosť väčšiu ako 75 ľudí denne
blazinek
Profil
pokud web bude o něčem tak rád vypomůžu můj e-mail je roman1novak@seznam.cz bo icq 467693279
aaaaaaa
Profil *
nie...tá stránka sa bude týkať www tvorby,pc games,editorov & programov + phpbb3.0RC8 fórum...najlepšie by bolo dvoch ľudí...
Morasino
Profil
aaaaaaa
Proč phpbb3.0RC8 fórum? Když už je phpbb3 Gold?:-):-)
aaaaaaa
Profil *
jj...heh...
aaaaaaa
Profil *
našiel som super stránku: editboard.com
Morasino
Profil
aaaaaaa
Tak rovnou řekni, že chceš, aby to nikdo dělal za tebe :-)
aaaaaaa
Profil *
ee...nee...tak zase až nie...proste to je tak: jeden spoluprac. by mal na starosti dizajn,ja by som mal na starosti fórum a obsah stránky a tretí by bol redaktor...proste tak!...
aaaaaaa
Profil *
a redaktor by mal na starosti: pozeral by aké sú nové veci vo svete...a keď sa nám bude zdať že stránka frčí tak ju rozšírime o ďalšie témy a príspevky. toť vše...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0