Autor Zpráva
petrikdk
Profil *
potrebuji prepracovat www.kopirovani.snadno.eu. novou domenu .cz mame jiz registrovanou. Dekuji za nabidky na copydvur zavinac seznam
welis
Profil *
je fakt že přepracovat by chtěly stávající stav je zastaralý je to asi tak 10 stran s textem + graficke návrh tak to ta mame tak 1200,- piš na jakub.vela@gmail.cz zatím hoj...
IkE
Profil *
Psal jsem jiz na mail, zverejnim i zde. Nabizim vytvoreni za cca stejnou cenu - jak tak koukam, tak levnejsi vyhrava :(

Mam uz hotovy graficky navrh, jestli je zajem, urcite piste ;)

Jeste jde o to, jestli to chcete jako staticky web, nebo aktualizovat. Pokud staci staticky a budete chtit upravovat, postaci zakladni znalost html/xhtml (podle domluvy), pokud RS (ovladani bez znalosti cehokoliv), tak nejspis Joomlu nebo neco lehciho, pripadne dodam neco vlastniho.
uzivatel
Profil *
ahoj grafiku+html+php a db za 1100kč, pokud mas zajem a videt reference, napis na icq 225224154
tomkis
Profil
Zdravím, měl bych pro tebe velmi zajímavou nabídku pokud máš zájem tak ICQ 234450173 nebo mail tom.we@seznam.cz
IkE Blaster
Profil
Hm jak to sleduju, tak mozna bude lepsi, kdyz kazdy posle svuj navrh autorovi na mail, aby mel z ceho vybirat - kdyz to dame sem, muzem "opisovat" (resp obkreslovat) :)

Jinak ja mam navrh hotovy, zatim jsem odkaz neposilal

//edit: uz mam hotovou i html sablonu, takze jestli je zajem, staci prepsat texty :)
vitec
Profil
IkE Blaster
tak ukaž něco:) rád bych to viděl..
IkE - nepřihlášen
Profil *
dam jen odkaz na obrazek, inspirace zakazana :D urcite byc hto pak nejak upravil, tohle je hodne jednoduchy navrh, ale docela pekny (lehky)

http://ike-dats.thez.info/public/copycentrum%20concept.jpg

// ma dynamickou sirku
petrnson
Profil *
Mněl bych zájem, více informací vám posílám emilem.
lukysjh
Profil *
nabizim ti vytvoreni kompletniho webu zdarma... ozvi se mi na info@vajgar.info
Nabidl jsem se protoze me zaujala ta nabidka copycentra

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0