Autor Zpráva
Imperius
Profil *
Zdrávím.. pracuji pro jedno začinajíci grafické studio.. hledám někoho kdo by byl ochotný hledat a domlouvat kšefty ( zájemce o web ,, grafiku atd......) za každou dokončenou zakázku kterou nám dohodí mu dáme
10% - 15% z celkové ceny..... jde o dlouhodobou spolupráci.... pokud se tady někdo takový najde tak mi můžete napsat na imperius22@email.cz nebo na icq -- 375 459 076.....

Dííky....
souki
Hledám začínající studio na outsourcování menších zakázek, které jsou pro mě nezajímavé. Pošli mi reference apod. na mail soukup(á)webnamiru.com
Imperius
Profil *
aktualizuji...
Fondil
Pokud by se nikdo nenašel, ozvi se na fondil@seznam.cz
2M
Profil *
Imperius
Neprohůednější firma se jen tak nevidí, projekty uváděné v referencích mají často v patičce uváděny zcela jiné autory, některé z nich jsou opravdu pěkné, ale přímo Vaše díla jsou hodně žalostná. Při bádání jak jste vlastně propojeni včetně různých grafických studií, se člověk do této celé struktury neskutečně zamotá a neví vlastně kdo je kdo. Můžete sem napsat jaká konkrétní firma by následně "dohozené" zakázky realizovala? Měl bych jednu nebo dvě zakázky na zajímavé weby, které ale musí být kvalitně zpracovány a nehodlám je předat k realizaci jen tak někomu s neprůkaznýma referencema, které na mně působí skoro až dojmem, že nejsou vůbec Vaše. Proto bych rád věděl kdo nakonec ty stránky zhotovuje a jejich reference, abych se podle toho rozhodl zda Vám je svěřím, aby mně pak tito klienti se kterými spolupracujeme i na jiných projektec neukamenovali.
w3surf.cz
Profil *
2M
Zdravím,
v případě, že by jsi nebyl spokojen s Imperiusovým studiem by jsem rád nabídl vyhotovení
tvých zakázek w3surf teamem...

Jako referenci mohu poskytnout zatím jen systém www.w3surf.cz... Myslím, že v případě
zájmu by jsme se na ceně přijatelné pro nás pro oba dohodli ;o)...

E-mail: info@w3surf.cz
Imperius
Profil *
M2
Zdravím,dej mi tvuj email nebo icq.Pak se můžeme domluvit a ukážu ti své i jejich reference které nebyly zhotovené rynyx.cz(em)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: