Autor Zpráva
Arabka
Profil *
Dobrá den,
hledám človíčka,který by dobrovolně a tudíž bez žádné finanční odměny vytvořil a spravoval web jezdeckého klubu Staré Ždánice(nejspíš na webzdarma).Články,fotografie,texty->vše dodám.
Pište na Arabka@seznam.cz
Děkuji a přeju hezký den
Alphard
Profil
Články,fotografie,texty->vše dodám.
jinými slovy o obsah se postaráš sama

proč nevyužít nějaký redakční systém? nainstaluješ si ho sama, nebo ti někdo pomůže (je to otázka několika minut) a obsah doplníš sama

jediná pracnější a náročnější věc by byla úprava vzhledu, jestli nebude vyhovovat ten výchozí
zimmi
Profil
Alphard jediná pracnější a náročnější věc by byla úprava vzhledu, jestli nebude vyhovovat ten výchozí
Pokud však dobře zvolí (Např. Wordpress), bude si moct vybrat z x stovek vzhledů. Wordpress bych vůbec doporučil, vždy jsem jej považoval za "kanon na komáry", ale velmi se mi osvědčil. Úprava a správa jednoduchá až primitivní.
Dakart
Profil
Arabka A proč by to někdo dělal? Žeby další z těch co maj pocit, že webdesigneři nepotřebujou jíst? Vy v klubu za ježdění na koních nic nevybíráte? Každého tam necháte se prohánět na požádání, kdy se mu zachce? Nikdo ti nebude dělat stránky jentak zadarmo. A pokud se takový hlupák najde, je mi ho upřímně líto.
Railbot
Profil
A pokud se takový hlupák najde, je mi ho upřímně líto.
A navíc ten web potom stejně nebude za nic stát, což je fakt. Většona věcí zdarma za nic nestojí :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0