Autor Zpráva
Martink93
Profil
Potřeboval bych někoho, kdo by mi udělal v takřka jakémkoliv redakčním systému sportovní web zaměřený na fotbal, takže dobrého grafika, odměna dohodou, pište mi prosím na email ptacas@email.cz a domluvíme se na bližších věcech. Děkuji

----
Editace Mistrem: Úprava titulku.
Martink93
Profil
Případně se ptejte samozřejmě i tady na foru.
Filips
Profil
Pokud bys dodal grafiku a nabídl hezkou cenu, není problém.
IkE Blaster
Profil
Hele nezda se ti, ze on shani pouze grafika? To chces byt za pekny peniz zprostredkovatel? Sry ale unreal. Leda tak, zes mel na mysli psani clanku, pripade zkodovani vzhledu, coz ani jedno imho za hezky peniz moc neni ;) (dejme tomu ze hezky, ale ne moc velky)

Martink93: tehle webu uz je kupa, at profi nebo amaterskych. Sam jeden spravuji, predevsim po graficke strance a melm mi uz z toho hrabe (delat 64 ruznych variant banneru kvuli zapasum). Uprimne temer nemas sanci se uchytit.
Filips
Profil
IkE Blaster
Udělat v takřka jakémkoli redakční systému sportovní web (pro normálního člověka) znamená postavit (vytvořit) webové stránky na redakčním systému.
Dále můžeme polemizovat o tom co je hezký peníz pro tebe a co por mne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0