Autor Zpráva
BORYNA
Profil
Vážení,
má někdo představu kolik může stát provedení webu (bez grafického návrhu), který má rozsah přibližně jako www.thb.cz. Předem díky za názory - spěchá!!!!!
Dero
Profil
No, kdyby šlo o takovou prkotinu, tak asi nic - stačí najít někoho ochotného. Jsem docela ochotný a nudím se. :o)
BORYNA
Profil
Byl jsi opravdu na www.thb.cz? Ten rozsah není zas tak malý, a samozřejmě, že půjde o no table CSS layout :-) Jo, a já to zadarmo určitě nechci.
Marty
Profil
To se těžko říká, sam(a) musíš znát svojí cenu...
Každopádně ten web je celkem dost podprůměr...
Dero
Profil
BORYNA: Ten web opravdu není nikterak gigantický - navíc je komplet statický. No table CSS layout, takový hezký strašák. :o)

Jistěže, tabulky neslouží k vytváření layoutu.

Kdyžtak napiš, můžeme to probrat.

dero@dero.name
ICQ: 249 880 880
mgiel
Profil
kdyz to tak vidim , tak je to snůžka textu a obrázků + objednávkový formulář ... kdyz by to melo byt bez jakýkoliv grafických uprav , jen to prostě udělat ... tipuju 1500-2500 ... vic asi ne ..


jeste by tu byl rozdil v originale , jak má vypadat ... a jake jsou pozadavky.

muzes mne kontaktovat na mgiel@aria-studio.com ICQ 244807115 , můžu ti poslat přesnou cenovou kalkulaci, a informace.
Icepoint
Profil *
nevim proc, ale www.thb.cz me IE vypise stranku nelze najit .... ale jestli to je bez grafiky a jen statický + nejakej kratkej skript pro odeslani nejake objednavky ... udelal bych ti to i do 1000 kc, jestli chces, ICQ : 168439840, email pajan.travnicek@centrum.cz
IP
Roman[ticka]
Profil *
Ja typuju tak do 1000. Vic ne
Petra
Profil
Tak nevím, jestli nekoukám na jiný web, než vy všichni, ale mám pocit, že buď ano anebo jste z opravdu hodně levného kraje. Proklikla jsem to jen tak zběžně, ale: Ten web má přes 10 hlavních sekcí, ty obsahují dalších nemálo podstránek. Jen z toho co jsem viděla jsem narazila na 3 docela slušný formuláře s kalkulací (jeden má hrubým odhadem přes 50 polí). Pak jsou tam tiskovky za nějakých asi 6 let, pak nějakých asi 20 návodů na DTPčko, s množstvím obrázků a tabulek. A aby toho nebylo málo, máme tu ještě další 2 jazykové verze.

No minimálně 100 stránek s obsahem a některé na zpracování v řádech desítkách minut, ne-li hodin. Ne že bych snad někomu mohla nabídnout nějakou práci, ale jestli opravdu naplníte jednu stránku za 10 Kč a ještě k tomu vyrobíte šablony, tak pro vás snad nějakou tu práci najdu :-))
mgiel
Profil
Myslim ze vetsina běžných lidí nepožaduje 500 kč za hodinu.Takze treba nekomu staci vydělat si cca 75 kč za hodku z domova ... nez jit nekam delat do mekáče.takze pak třeba počítají stim ze budou nad takovou kupou sedět celé dva dny ... no a aspon mají něco do kapsy ...
Petra
Profil
mgiel 500 neříkám, hodinovku bych chápala i nižší, než těch 75, spíš nechápu ten počet hodin, když ono při těch 75 kč/hod to znamená např.:
Udělat jednu stránku za cca 8 minut (včetně vyrobení šablon a ten web je skoro na každé stránce trochu jiný, někde má i zcela odlišný design)
Takovou stránkou bude i ta stránka s kalkulací, tzn. udělat jedno formulářové pole včetně popisu cca za 10 vteřin :-) a to nemluvím o tom, že se tam možná něco zpracovává.

Možná, jsem jenom strašně pomalá a proto mi něco uniká, ale podle mne je to prostě rychlost nemožná. A to nemluvím o nějaké té rezervě, kdy bude klient chtít půlku věcí předělat.

Nevím sice, jestli původní dotaz směřoval na "kolik si za takový web mám říct" nebo spíš "kolik za takový mám zaplatit", každopádně si myslím, že s takovými cenami jaké tu padly by si na sebe ten kdo by to dělal ušil pořádný bič.
mgiel
Profil
"kolik si za takový web mám říct"

tohle je spravně ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0