Autor Zpráva
mantisa
Profil
Dobrý den,

pro svého klienta poptávám vytvoření elektronického obchodu.

Toto mi predběžně napsal:

"jednalo by se vždy o foto, popis, kod a propojit to s účetním programem"

Pokud jste nebo máte tip na někoho seriozniho, dejte mi prosim vedet. Nemusi to byt za kazdou cenu nejlevnejsi e-shop usity na koleni, hlavně, aby to šlapalo. Faktura je skoro podmínkou.

Děkuji za návrhy a tipy.

Hezký den

Petr Stohwasser
quinux
Profil
mantisa
Toto mi predběžně napsal:
"jednalo by se vždy o foto, popis, kod a propojit to s účetním programem"

To teda nic moc popis ;)

Malý/střední: www.eshop-hosting.cz
Střední/velký: www.shopcentrik.cz
mantisa
Profil
quinux

Jj, popis nic moc, uvědomuji si to, ale proste to bude e-shop zhruba s 50 výrobky, klasika.
Spíš jsem chci nějaké tipy, konkrétní domluva pak bude přímo mezi klientem a tvůrcem e-shopu.
Bude potřeba také zajistit grafický návrh a kodování šablon. U toho prvního odkazu (nezkoumal jsem však podrobněji) mě trochu zaráží cena...

Každopádně díky Ti.
quinux
Profil
mantisa
Tak je-li to tak malý (50 položek), tak jistě bude stačit ten první odkaz. Faktem však zůstává, že je potřeba vědět dopředu typ účetního programu, na který to má být propojeno, protože to by mohl být pro některé firmy problém. Každopádně se na to chce poptat potom případného dodavatele. :)
mantisa
Profil
quinux

Děkuju za info.
panhuhu
Profil
mantisa
U toho prvního odkazu (nezkoumal jsem však podrobněji) mě trochu zaráží cena
Jedná se o placení měsíčního paušálu.
w3surf.cz
Profil *
Nabízíme vytvoření kompletního e-shopu za přijatelnou cenu, zatím máme jen jed-
nu referenci - www.w3surf.cz (stále ve vývoji, jak z grafické, tak i kódové části...).

V případě zájmu uvádím kontakt:
- ICQ: 408-782-100
- E-mail: info@w3surf.cz
Anonymní
Profil *
Dobrý den,
můžů nabínout vlastní řešení eshopu. Cenově 10-15k podle konkretních požadavků. XML export pro účetní software není problém. Když se ozvete na email vs[at]mujmail.cz, můžu předvést administraci, ukázat co to všechno umí.
pavel88
Profil *
Dobrý den,

připravujeme a vlastně již brzy spouštíme několik nových e-shopů. Propojení s účetním programem se můžeme pokusit domluvit přímo s dodavatelem vašeho účetního systému a navrhnout, tak nejoptimálnější podobu komunikace.

K e-shopům dále nabízíme podpůrný program na propojení se spřátelenými projekty.

Jednorázový pořizovací poplatek od 15.000,- Kč, měsíční náklady na provoz od 500,- Kč. Zajišťujeme tedy i technický provoz Vašeho e-shopu.

Faktura je samozřejmostí, jsem plátcem DPH.

V případě zájmu o více informací, zejména pak o reference mě prosím kontaktujte.

s pozdravem Pavel Šigut
mailto: pavelZAVINACcobradesignTECKAcz
mantisa
Profil
Dobrý den,

byl bych vděčný ještě za nějaké další odkazy.
Prosím, zasílejte nabídku pouze v případě, že máte referenční stránku.

Děkuji
Marty
Profil
Zdravím,

měl jsem tu možnost poznat trochu víc Shopden a Shop360. Myslím, že stojí za zvážení.
mantisa
Profil
Marty

Dík


Ještě jsem zapomněl připsat, že by to nemělo být formou pronájmu.
2M
Profil *
Je vidět, že máte mnozí asi dost zkušeností s tvorbou eshopů a napojením na účetní software když to tady tak sebevědomě nabízíte aniž by ste věděli o jaký účetní software jde. Účetní program není jen Pohoda nebo Money, velká část účetní programů neumožňuje import externích dat vůbec a když už, tak rozhodně to nebývá přes XML ale DBF. Opravdu by chtělo zveřejnit informaci o jaký účetní software jde, zda se mají přenášet jen objednávky, nebo též vzájemná kompletní provázanost se skladem a spárování položek skladu a objednávek.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0