Autor Zpráva
carl_von_banhof
Profil
koupím kvalitní mp3 zdarma web s dobrou doménou

nabídněte prosím, měl by být zavedený, své nabídky prosím pište na

internet.trafficker@gmail.com
aaabbbccc
Profil *
tak ho chces koupit nebo zdarma?
Gekon
Profil
aaabbbccc
Nejspíš měl na mysli web poskytující MP3 ke stažení zdarma.
carl_von_banhof
Profil
Nejspíš měl na mysli web poskytující MP3 ke stažení zdarma.

Přesně tak, koupím :)
Doxxik
Profil *
hmm... jestli chceš koupit prosperující web, na kterým budeš poskytovat mp3, pak budou zdarma jen když budeš porušovat zákon o autorských právech, ne?
Railbot
Profil
Doxxik
Do křížku se zákonem se vůbec dostat nemusí. Nepředpokládám, že jakýkoli takový server má mp3 uložené na vlastním serveru. Jen odkazuje jinam. Za to reálný postih nehrozí.
Doxxik
Profil *
Railbot
aha...to mě nenapadlo..
Aleš Janda
Profil
Railbot
Je spousta kvalitních umělců, kteří svoji hudbu nabízejí zdarma (např. na jamendo.com). Čili zdarma != ne/pololegálně, jak se tu a priori předpokládá.
Značné procento z mnou poslouchané hudby pochází právě z Jamenda nebo podobných zdrojů.
vertigo4
Profil
Doxxik
? já mám na svých stránkách taky vlasrtní píseň v mp3 a porušuji zákon?
Libor.
Profil *
OT ... Aleš Janda: dík za tip na dobrou hudbu! :) (jamendo.com)
uNo
Profil
Aleš Janda
jj fakt dik, je to tam super ;-)
Doxxik
Profil *
vertigo4
Pokud by chtěl koupit jen web s písničkami (na webu by autor prezentoval své písně nebo písně, na které by měl smlouvu s autory), pak by podle mne musel uzavřít smlouvy nové.. ale neim..
-ty neporušuješ, pokud píseň neporušuje zákony ČR (popř SR bo jiného státu) svým textem atp...

ale toto všechno je OT ..
Aleš Janda
Profil
Doxxik
Záleží na licenci k písničkám, resp. smlouvě s autory.
Předpokládám, že když např. Centrum.cz koupil Stahuj.cz, také se znovu neptal autorů všech programů v databázi, jestli souhlasí se změnou majitele jednoho z distribučních webů (tj. stahuj.cz). EDIT: Alespoň mně se tedy nikdo neptal.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0