Autor Zpráva
Pavel Richter
Profil *
Hledám partnera (partnery) pro tvorbu a provozování hry WMW. Jedná se mi o někoho se zkušenostmi umožňujícími administraci, programování hry, nebo tvorbu grafiky, jež by mi pomohl s řízením tohoto projektu. Mám přislíbenu pomoc s programováním a testováním částí hry, ale jde spíš o pomocné funkce. Hledám někoho se zkušenostmi a jasnou představou co je třeba, aby mě pomohl s řízením projektu.

Jsem ochotný investovat nějaký počáteční kapitál do hry v případě že se hru podaří dovéct do stavu, kdy by bylo možné její provozování částečně zpoplatnit. Bral bych jako velký úspěch pokud by nám to zaplatilo investované peníze a část času stráveného na vývoji. Nečekám žádný velký zisky. Pokud by hra nedopadla zcela dobře, snažil bych se pro ní najít nějaký free server a tam ji umístit.

Hra je zatím na těchto stránkách. Jde však jen o takový nástřel, bez parametrizace, bez dokončených střetů, jen tak prsknutých na několik stránek bez ladu a skladu. Bude třeba vše uspořádat a zjednodušit. Ale i tak to co je hotovo by mělo umožnit udělat si představu o čem hra bude.

Informace o tom co jsem dělal jsou na mých stránkách. Na rozdíl od toho co je zde napsáno hledám v tuto chvíli jen zkušené lidi a očekávám další otázky na mailu p.richter@babala.org .

Pavel Richter

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0