Autor Zpráva
majster_sveta
Profil
Ponukam jednoduchu staticku stranku - zdarma. Ak by niekoho zaujímalo prečo zdarma, tak začínam ako web dizajnér, a potrebujem nejaké portfolio - > a bez nejakej kvalitnej práce mi nikto prácu nedá, takže začínam zdarma.

Takže, má to byť jednoduchá statická html stránka, firemná prezentácia, osobná prezentácia... proste čokoľvek kde nie je generovaný obsah, pretože mi ide o peknú jednoduchú stránku, na ktorú budem môcť ukázať, že som to robil ja.

Podmienky:
- maximálne 10 podstránok
- v päte stránky text "Webdesign by [moje meno]" kde [moje meno] bude odkaz na stránku, kde sa prezentujem ako webdizajnér
- umiestnenie stránky medzi mojimi prácami na stránke, kde sa prezentujem ako webdizajnér

Postup: Ak niekto bude mať záujem, tak mi pošle približné zameranie stránky, odomňa dostane grafický návrh v JPG formáte. Ak človek bude mať o stránku záujem, tak dohodneme detaily súkromne, ale platí že doba vyhotovenia je 7 dní (1týždeň), a cena je 0 sk.

Som schopný zaistiť aj umiestnenie stránky na internet, prípadne jej aktualizácie a neobmedzené administrovanie - > to už ale nie zdarma.

Kontakt cez mail / icq v profile.

nateraz je to uz docasne uzavrete
matto
Profil
mas aspon nejake referencie?
majster_sveta
Profil
vsak prave o to ide, tymto si chcem refencie vytvorit



nateraz je to uz docasne uzavrete
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0