Autor Zpráva
morpheus
Profil
poptavam vytvoreni databaze chovatelu.
Na jiz vytvoreny staticky web potrebuji vytvorit formular pro registraci chovatelu do databaze s naslednym abecednim vypisem vsech chovatelu a filtrovanim db dle kraje a chovanych druhu. Pokud k tomu bude i fulltext tak to bude super.
Dale bych na ten web potreboval jednoduchy guestbox, psani novinek a emailovy kontaktni formular.

Zaregistrovany chovatel musi mit moznost sve data editovat.
Majitel stranek musi mit moznost editovat guestbook, novinky i databazi chovatelu.

smidla.eu


Celkem to specha , pac jsem to nechal delat jednoho studenta vymenou za vytvoreni designu pro jeho web a nejak se do toho zamotal... uz to dela mesic.

pripadne dotazy a nabidky i s cenou a dodaci lhutou na smallmorpheus(kyselaryba)gmail.com


dekuji za Vas cas
w3surf
Profil
Psal jsem mail, info(a)w3surf.cz .
nikitamili
Profil *
Nabízím vytvoření požadované databáze, podle zadání to odhaduji maximálně na 14dnů. Mám zkušenosti s tvorbou webů pomocí PHP a MySQL včetně integrace administračního prostředí pro dané webové stránky. Jako referenci bych uvedla www.aerobik.ic.cz, kde můžete vidět příklad návštěvní knihy nebo www.rebelfashion.cz. Pokud Vás má nabídka zaujala, budu ráda za bližší info na info.web@seznam.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0