Autor Zpráva
Coren
Profil
Skoro se bojím sem něco takového psát, aniž by se na mě nesesypala horda lidí, jaký že to jsem drzoun, ale bez risku by to nebyla legrace.

Hledám nadšence. Lidi, pokud ne dychtící, tak alespoň zainteresované v dané problematice. Info je myslím patrné ze samotných stránek. Ani mi tak moc nezáleží na tom, zda jste kovaní v grafice, protože jsem toho názoru, že každý má jisté schopnosti, které by se dali využít. Například kodéřina, znalost češtiny, kritik, prudič (i to je důležité :)) a mnoho dalších.

Jedná se o stránky, které se zabývají tvorbou v grafických programech. Asi si řeknete, že takových je u nás halda, ale já bych na to rád šel jinak. Vypustit balast typu "signatury", "avatary" a podobné věci. Někdo si řekne, že se při této tvorbě naučí mnoha věcem a ano, naučí, ale to samé se může naučit i v mnohem zajímavějších a užitečnějších disciplínách. Mě například baví digitální kresba a fotomanipulace. Rád bych o tom psal a také budu. Někoho baví webdesign. Rád by o něm psal. Může.

Proč si myslím, že to bude jiné? Část jsem už nastínil. Nehodlám publikovat dle mého balast o "sigách" atd., ale zajímavé postupy, vychytávky a chuťovky. Další věc a to je odměna, protože po zaběhnutí webu vůbec nevylučuji finanční odměnu autorům. Ale abych dále nezdržoval, shrnu to.

Co za to? E-mail ve tvaru neco@king-tutorials.cz, subdoména ve tvaru neco.king-tutorials.cz, reklama na webu a jak už jsem řekl, po zaběhnutí webu možná i honoráře, ale ještě si tím nejsem jist. Tato nabídka je tedy zatím určena pouze nadšencům, kteří nechtějí psát o základech, rádi pomohu a zapojí se do projektu jim blízkého a i trochu odlišného svým charakterem.

Adresa stránek: http://www.king-tutorials.cz/
Kontaktní e-mail: Sillet@king-tutorials.cz - napište, co by jste rádi dělali, co je vám blízké a pokud možno, pošlete ukázky své práce.

Prosím nevytýkejte nedokončenost stránek, vím o tom a napínám síly potřebné k minimálnímu dokončení. Rád bych získal alespoň malou skupinku lidí, které to prostě baví jako mě.

Snad jsem místní osazenstvo příliš nepobouřil touto "zdarma nabídkou" :). Věcné dotazy rád zodpovím, OT ignoruji :).
tiso
Profil
Coren Například kodéřina, znalost češtiny, kritik
Čo konkrétne si mal s tým kritikom na mysli?
Coren
Profil
tiso
Jen jsem chtěl nastínit, že je možné dělat opravdu mnoho věcí. Kritik by nám třeba mohl do hlavy vtloukat chyby, které děláme (nadsázka :)). Byl to opravdu jen nástin.
tiso
Profil
Coren - oki, keď to s tým kritikom budeš mať lepšie premyslené, tak daj vedieť... Nič ti nesľubujem, ale možno nájdeme na niečo spoločnú reč...
Coren
Profil
tiso
Napnu mozkové závity ;). Už nyní mě napadá dost věcí, ale nechám to do rána uležet a pak dám kdyžtak vedět. Díky.

Edit: Máš to na e-mailu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0