Autor Zpráva
vykup-webu
Profil *
Ahoj. Odkoupím od Vás funkční webové stránky, domény, portály, systémy, webové projekty. Odkazy spolu s finančními požadavky posílejte prosím na e-mail: vykup-webu@seznam.cz. Vždy nabídnu určitou částku ve výši několika set u lepších stránek několika tisíců korun. O této částce se pak můžeme dále domlouvat. Předem díky za všechny nabídky. Odpovím každému.
Marcela K
Profil *
Mám web s těmito parametry:

SRank 80
Jyxo Rank 215
Alexa Rank cca 210 000
GTPR 5 (hlavní stránka) + cca 30 stran GTPR 4 + cca 50 GTPR 3
800 UIP denně cca 2500 stran denně

Na stránkách běží Adsence .....
Takže jaká je nabídka? Píši to schválně sem, ne na email, jelikož těmto nabídkám moc nevěřím a předpokládám, že se jedná o "oloupení naivních " majitelů.... (omlouvám se za OT)
vykup-webu
Profil *
Marcela K - Vážená, pokud si myslíte, že na základě těchto údajů bez udání URL adresy lze uvést přesná kalkulace, pak jste velmi najivní vy sama. Dle znění vašeho příspěvku navíc vůbec nemám dojem, že stránky prodáváte, spíše se snažíte nechat si je bezplatně ocenit, čímž se mě naivně snažíte "oloupit o čas". Nikde jsem ani neuváděl, že jsem povinen mít o stránku zájem či ji koupit. V prvé řadě záleží na tom, o čem stránka je. Možná se budete sama divit, ale na mail mi přišly nabídky přesně opačného typu, než se mi tu snažíte podstrčit, mizerné weby za přehnané finanční požadavky a pár webů s odpovídající cenou. Příště až začnete někoho hloupě osočovat si svůj příspěvek raději lépe rozmyslete. Děkuji.

Prosím moderotáry o uzamčení vlákna z důvodu nesmyslných OT.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0