Autor Zpráva
w3surf.cz
Profil *
Sháníme externí programátory pro budoucí web studio. Upřednosťníme mladistvé od 15 do 20 let.

Předpokládané/vhodné znalosti: (x)html, css, php, javascript, ajax...

Práce by byla hodnocena vždy % ze zisku dle kvality/kvantity odvedené práce.

Případní zájemci nechť píší na tyto kontakty:
- E-mail: info@w3surf.cz (předmět:Sháníme programátory do teamu!)
- ICQ: 408-782-100
Anonymní
Profil *
psal jsem odezva na bodě NULA
w3surf.cz
Profil *
Anonymní
V případě, že jsi psal na ICQ, tak promiň, nestíhám, když mi napíšeš na mail máš min. odpověď jasnou...
Anonymní
Profil *
Psal jsem na email odpoved nulová.
w3surf.cz
Profil *
Anonymní
Promiň, nejspíš ale nechápeš, mě nechodí jeden e-mail za 10dní :o))
Anonymní
Profil *
No mi je to jedno, ale prostě reagoval jsem na jednu nabídku a přes email a jak píšeš "když mi napíšeš na mail máš min. odpověď jasnou..." odpověd jednoduše nebyla. Nejsi jediný komu chodí denně více jak 10 emailů. To snad asi každému tady...
w3surf.cz
Profil *
Anonymní
Ježíši Marie, proč neprozradíš tvou pravou identitu a jsi tu jako Anonymní
Mistr
Profil
w3surf.cz
Ježíši Marie, proč neprozradíš tvou pravou identitu
Co má s pravou identitou kolegy vystupujícího pod přezdívkou Anonymní dělat Ježíš s Marií?

Anonymní a w3surf.cz
Přátelé, není záhodno dělat ze zdejší diskuze váš debatní kroužek. Ty jsi, kolego Anonymní, zareagoval na uveřejněnou nabídku. Nyní, prosím, vyčkej reakce od kolegy w3surf.cz. Je minimálně slušné, aby Ti odepsal.

Pokud budete ve svém debatním kroužku v tomto tématu pokračovat dalším tlacháním, budu nucen toto téma zamknout.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0