Autor Zpráva
Fondil
Profil
Nazdar,
hledám někoho kdo mi bude přidávat do katalogu - katalog.vyjimecny.cz nově přidané weby. Zatím je to tak do 20webů/den. Přidávání je jednoduché, přidání trvá max. 2 minuty.
Co za to ?
Nabízím za toto ovládání a změnu obsahu takřka celého katalogu.
Můžete si do sekcí přidávat Adsense a jiné reklamy (i banerové). Můžete si do odkazů přidat link na vaše stránky (odkaz jde z hlavní stránky). Pokud bude mít někdo zájem můžete otevřít nějakou sekci PR články a tam zveřejňovat články, které si seženete.
Jsem otevřený dalším nápadům (affily atd.).
Ranky katalogu:
Nový PageRank: 3 (pořád jsem čekal jaké to bude, až jsem se přecenil)
S-rank:50, zdá se mi že pomalu roste
Katalog je zaregistrován v mnoha dalších katalozích a pomalu se dostává i do takových těch "seznamů seo katalogů".

Je to hlavně pro ty co mají párkrát týdně trochu volného času, baví je internetové projekty a chtěli by tak tak něco málo získat.

Dotazy pište sem, rád je zodpovím.
Fondil
Profil
Nikdo nemá zájem ? Můžeme se dohodnout na dlouhodobé spolupráci, a pak na spolupráci na dalších projektech.
xlx21
Profil
Nikdo nemá zájem ? Můžeme se dohodnout na dlouhodobé spolupráci, a pak na spolupráci na dalších projektech.


jo ja bych to chtel skusit no teda. takse mi ozvy na xlx21@azet.sk

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0