Autor Zpráva
Petr T.
Profil *
Potřeboval bych jednoduchý RSS agregátor (viz např. weblogy.cz), konkrétně by to mělo umět následující:
Projít seznamu RSS zdrojů (které jsou uložené někde v DB, odhadem 5-20 různých RSS feedů), kouknout do DB, jestli se na nich objevil nějaký nový příspěvek (který v DB ještě není) a pokud tam nějaký nový je, tak ho do DB uložit. Spouštění předpokládám Cronem (nebo existuje lepší varianta?).

Předpokládám, že bych to dokázal splácat sám (s využitím lastRSS), ale z časového i funkčního hlediska za to raději někomu zaplatím - hledám tedy někoho, kdo:

A) Již si něco podobného pro vlastní potřebu napsal a byl by mi ochoten to za rozumnou cenu prodat.
B) By byl ochoten to v rozumném čase za slušnou cenu naprogramovat - je mi jedno, jestli je vám 8 nebo 80, nemusíte mít ŽL, ..., jde mi jen o to, aby to kvalitně fungovalo a abych se vyznal v kódu (a mohl si to popř. doladit).

Své nabídky prosím zasílejte na petr.thur@post.cz, všem předem mnohokrát děkuji.
Petr T.
Profil *
Ještě bych asi doplnil, že by to mělo být v PHP a ukládat do MySQL...
Petr T.
Profil *
Tak nakonec jsem si to ze zoufalství napsal sám, včetně celkem přívětivé administrace, kdyby měl někdo další zájem, také mu to poskytnu (požadavky PHP + MySQL, není od věci ani Cron, ale není nutnou podmínkou), není to náročné na provoz a v pohodě zvládne desítky až stovky zdrojů.

Kdo by chtěl něco free, narazil jsem na Gregarius(.net), ovšem e to poněkud brutální řešení na mé požadavky a uzpůsobováním tohohle svým požadavkům bych strávil víc času než mne stálo to napsatcelé...
Timy
Profil
Petr T.
Sice už je pozdě, ale pro další případné zájemce — weblogy.cz normálně poskytují svůj agregátor.
Stepanka
Profil *
pro Petr T.

Zdravím, mám teď za úkol naprogramovat něco podobného. Potřebuji ukládat do databáze nejnovějších cca 15 - 20 linků na zprávy z různých zdrojů (např. idnes.cz, lidovky. cz, atd...) A potom je vypisovat v nějakých tabulkách tak, aby se sami aktualizovaly a měnily. Nemohla bych se, prosím, kouknout na ten Tvůj výtvor? V případě, že mi to pomůže, jsem ochotná zaplatit..

Děkuju moc, Štěpánka.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0