Autor Zpráva
Fondil
Profil
Dobrý den,
chtěl bych vám nabídnout web http://katalog.vyjimecny.cz. Jedná se o katalog stráne běžící zhruba od od listopadu. Katalog je plně funkční. Weby se přidávají ručně, podle šablony (tu bych dodal také). Katalog běží na freehostingu ic.cz, i když jsem plánoval, koupím hosting a doménu, raději počkám ať si nový majitel vybere svůj.

V katalogu je dnes 788 odkazů, ve frontě (na mailu) je jich přes 80. Katalog nemá nikde výraznou reklamu. Registrátoři nechodí z vyhledávačů, ale přesto se denně registruje kolem 15-20 webů. U všech 788 odkazů je ikonka indikující stav PageRanku a S-ranku (ikonky jsou z webu pagerank.jklir.net).
Katalog obsahuje i statistiky hledání, zobrazuje hledané fráze a jejich procentuální vyjádření.
Teď něco ze statistik:
Průměrná denní návštěvnost 90 lidí
Zobrazení denně cca 180
Lze ověřit zde - http://netagent.cz/search.php?q=katalog.vyjimecny.cz
PageRank: zatím 3, lze možno hodně zvýšit
S-rank:50, taky možný nárůst
Měl jsem s katalogem naplánových několik věcí, ale nebyl čas a teď už do toho nepůjdu. Nápady předám kupujícímu. Mám taky tip na pěknou doménu, stejně tak zdarma prozradím majiteli.

Na webu není Adsense, jen jeden malý baner od Reklama24. Jistě by při vhodném nasazení kontextové reklamy, šli vydělat nějaký koruny/dolary.

Cena není určena. Pište za kolik by jste to koupili.
Kontakt: fondil@seznam.cz
Díky všem
jaco
Profil
Web je momentálne nejaký rozbitý. Napíšte aspoň minimálnu cenu, možno by som mal záujem.
Zaregistrované stránky sú s doménami .cz, alebo aj inými?
Morasino
Profil
Fondil
Ahoj,
na čem jede ten katalog, jestli můžu vědět?
Fondil
Profil
jaco: Na webu jsou predevsim .cz straky, ale je tam i nekolik .sk a tech ostatnich.
To, ze katalog nefunguje je zrejme diky docasnemu vypadku na ic.cz [meli nejake potize s DNS]

Morasino: Katalog bezi na upravenem Wordpressu.

Ps: Je to dobra zkusenost takovy katalog mit.
tomas657
Profil
Napíš aspoň minimálnu sumu, pomôže to pri rozhodovaní či kúpiť alebo nie...
Fondil
Profil
Mam jeste na jedne diskuzi aukci a tam zacinam na 3ooo. Ale rekl bych, ze konecna cena bude o par tisic vic. Mozna ale taky ne.
Kolik jste schopni investovat vy ?
ninja
Profil
Fondil: Mate nejakou smlouvu se Seznamem, nebo jen porusujete (autorske) zakony?

V katalogu pouzivate obrazky s nahledy stranek od Seznamu (f.im.cz). Neuvadite zdroj, tudiz nesplnujete podminky pro bezuplatnou licenci.

--------------------------------

A abych nebyl offtopic, rad katalog prevezmu za 250 Kc.
Fondil
Profil
ninja:Díky za upozornění. Věděl jsem, že nějaký podmínky musí existovat, ale vůbec jsem netušil, kde je hledat.
Samozřejmě nechci porušovat autorské zákony. Už jsem našel, co zhruba to ty podmínky jsou. Mělo by stačit uvést, že náhledy jsou z f.im.cz. Nebo je potřeba něco víc ?

--------------------------------
Bohužel Vaše cena je nízká. Mám už jistého kupce jen domény. Nabízí za ni 600 Kč, ale já jsem chtěl prodat katalog vcelku. Takže pokud máte stále zájem, musíte jít výš :)
Railbot
Profil
Fondil
Tady nejsou akce povoleny, takže uveď sumu, za kterou katalog chceš prodat a kontakt, kam ti mohou případní zájemci psát své nabídky. Můj osobní názor je, že 300 je přiměřená částka. Web má mizernou návštěvnost, systémové řešení není vlastní a web nic nevydělává. Chtít za to nějaké tisíce je naivní a směšné.
Fondil
Profil
Kontakt jsem přidal.
Aukci jsem z toho udělat nechtěl a doufám, že se to ani nestane. Nemám ale přesnou představu o ceně, takže zatím nechci házet cifry.
K tvému osobnímu názoru: Myslím, žes o těch 300 nepřemýšlel déle jak 3 sekundy. Jen kvůli tomu, že má stránka PageRank 3 a S-rank 50 má rozhodně vyšší cenu. Dále nabízím tip na pěknou doménu, rady na projekty.
No a pak upravený wordpress s pěknou počešťěnou šablonou. Myslím, že ani těch 788 není zanedbatelných.
Možná by mě napadli další věci, ale musím se učit :)
PS: Nechci tě nějak urážet a kritizovat, ale prostě to vidím jinak.
Railbot
Profil
Fondil
Chápu, že ve svém projektu vidíš něco víc. Já ti jen dal výčet toho, jak to budou nejspíš vidět i ostatní, páni na Webtrhu nevyjímaje.
PageRank 3 a Srank 50 lze získat celkem snadno, navíc to samo o sobě nemá žádnou cenu. Opravdový ukazatelé hodnoty jsou návštěvnost a výdělečnost projektu. To, že nemáš vlastní doménu atd. jsou jen minusy.
Fondil
Profil
Nabídka stále platí...
vertigo4
Profil
Fondil
nechci ti brát iluze, ale já mám blog taky s PR 3 a S-rankem 57 a přitom pro ostatní je jeho cena nulová

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0