Autor Zpráva
Martin_B
Profil *
Dobrý deň,

Hľadám súrne niekoho, kto dokáže dokončiť môj internetový projekt. Ide o tzv. mini burzu, ktorú pre mňa robil priateľ, no pre nedostatok času sa projketu vzdal. Celý systém na ktorom pracoval je už takmer dokončený, no nie úplne.
O čo vlastne ide.. Je to originálny systém podobný obchodovaniu na burze. V tejto mini burze však nakupujete a predávate "tovar" a to za účelom zisku. Ukážka systému je na webe (link vam na zaziadanie zaslem mailom). Práce ktoré od vás ziadam na systéme dokončiť sú nasledujúce:

- dokončenie grafu, ktorý má graficky zobraozovať vývoj ceny inteligencie kazdych 5, 60 min. a 24 hod.;
- doplnenie účtu cez internetovú peňaženku e-gold - toto už je čiastočne funkčné;
- dokončenie systému automatického uzatváranie pozície tzv. STOP-LOSS
- vyroba 2 jazykovych verzii (preklad dodam)
- grafické vylepšenie webu (-nieje nutné, preto vás prosím o samostatnú cenu za túto službu)

Prosím vás o zaslanie cenovej ponuky čo najskôr. Ak pre vytvorenie ceny potrebujete viac informácií, ozvite sa a ja napíšem viac podrobností.

Zatiaľ s pozdravom
Martin

mail: info@my1trading.com

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0