« 1 2 »
Autor Zpráva
Goumbik
Profil
Chctěl bych upozornit na uživatele SaschaX,který je pro mne čistý podvodník.Nechal si ode mne udělat redakční systém,dnešním dnem je vše hotovo a nehodlal mi zaplatit směšnou částku 3 000,- Kč.(Naf poměr funkcí : cena opravdu levný redakční systém),přímo vytvoření k jeho HTML šabloně.

Vystupuje pod nickem : SaschaX
E-mail : sandor007@atlas.cz

Opravdu si dejte pozor,je mu 19 let,ale chová se jako malé dítě,po dobu práce rozumná řeč,jak hotovo tak sprosté nadávky,urážky a další tupé řeči.
Měsíček
Profil
Díky za upozornění.
zimmi
Profil
Goumbik: Smlouvu máš?
Chamurappi
Profil
Goumbiku, ty jsi tu před pár dny drze spamoval odkazem na úžasný výdělek, že?
Nox
Profil
Chamurappi
Goumbiku, ty jsi tu před pár dny drze spamoval odkazem na úžasný výdělek, že?
Mění to něco na tom, že mu (podle jeho tvrzení) dotyčný člověk odmítl zaplatit za dohodnutou práci?
Goumbik
Profil
Smlouvu nemám,nejprve jsem ještě před započetím práce chtěl podepsat smlouvu o provedení práce,jenže potom jsem na to zapomněl...Jiný způsob,jak z něj ty peníze dostat asi není,viďte ?Jeho stranky : www.media4free.net
Minnoc
Profil
Goumbik
Jo tak tohohle parchanta dobre znam, kodoval sem mu design , a kdyz sem ho nakodoval presne podle jeho grafického navrhu, tak mi psal jak je to na h.... a nechtel zaplatit, nastesti sem mel hesla k jeho ftp: takze sem mu to zrusil, jestli si mu to dal naweb, a nezmenil si hesla , tak je zkusim najit;) a muzes mu to na ftp samznout. ;)

kdyztak se ozvi na ICQ=443229833
Menyhart
Profil
Nápodobne, ten chalan je chudák. Taktiež ma podviedol.
PMC
Profil *
Něterý lidi prostě nechtěj platit ze zásady, i když jde o dost malé částky. Já to znám za své zkušenosti - před časem sem páčil 2 týdny směšných 30 dolarů ze zákazníka kterému jsem dělal design loga pro jeho stránku (www.glamz.net) ....takových "zákazníků" je bohužel spousta. Dík tobě Goumbiku, že nás alespoň na jednoho z těchto šmejdů upozorňuješ. Nechť se toto stane pravidlem, že každé nekalé jednání bude oznámeno ostatním členům fóra. Pomůže to předejít mnoha problémům a navíc (viz příspěvek Minnoca) to může často problém i vyřešit (čas vložený do práce ti to sice nevrátí, ale koneckonců proč mu na tom FTPku nesmazat rovnou všechno? ;-)
Hodně štěstí Goumbiku a ty SaschoX a tobě podobní na tohle fórum nelezte.
PMC
Mistr
Profil
PMC
ty SaschoX a tobě podobní na tohle fórum nelezte
Jen pro úplnost: pokud se nepletu, tak od kolegy SaschoXe zde na diskusi není ani jeden příspěvek.
Chamurappi
Profil
Reaguji na PMC:
Známe jen jednu stranu mince, navíc od spammera. Ale asi na tom něco bude, když Minnoc a Menyhart mají podobnou zkušenost.

Nechť se toto stane pravidlem, že každé nekalé jednání bude oznámeno ostatním členům fóra.
Toto upozornění se nejspíš nevztahuje k činnosti dohodnuté pomocí zdejší diskuse.
V případě, že kdokoli kdekoli komukoli nezaplatí odměnu, o které si myslí, že na ní má nárok, bude incident nahlášen na diskusi JPW — jestli se má tohle stát pravidlem, tak jsem proti.
loyza
Profil
Goumbik
Jestli tomu rozumím dobře, tak ty jsi pro onoho SaschaXe naprogramoval nějaký program a pak aniž bys od něj měl cokoliv v ruce, tak jsi mu poslal zdrojáky svého programu? Bez jakékoliv smlouvy a záruky? Už ti někdo říkal, že jsi najivní? Pokud se tady bavíme o částce v řádech desetitisíců, tak by se vyplatilo obrátit na soud, dokazování sice bude na tobě, ale jestliže máš původní zdrojáky, tak by to mohlo jít.
Parkour
Profil *
Goumbik
Takže ty jsi mu udělal kód pro web, plně funkční, on ho použil a nehodlá ti zaplatit?
Parkour
Profil *
Jsem ti schopen to bez problému vyřešit do 24hod zdarma....
Goumbik
Profil
Průběh byl následující,ovšem pokud by jsi vyřešil problém,byl bych moc vděčný a klidně dohodnutá % z celkové odměny (3000,-Kč) ti zašlu.
-Domluvili jsme se na dané částce 3 000,-Kč a funkcích publikačního systému
-Po dobu programování jsem žádné podvodné chování nepociťoval (logicky)
-V den zhotovení nastaly problémy,když on napsal,že údajně je v Thajsku,což jsem si přes netstat ICQ komunikaci zjistil,což nebyl.Údajně peníze poslal,potom mi zasílal zprávy typu "Na*eru ti na to,žádný peníze nepošlu"..
-Poté jsem se díval na jeho stránky media4free a nevím kdo mu ten systém ( funkčně totožný naprogramoval),ani on sám to nevěděl.
-Takže mi odměnu za desítky hodin psaní kodu neposlal,neupozornil mě,že mu CMS dělá někdo jiný a nakonec se mi vysmál do obličeje jako jiným z výše uvedených....


to Loyza - naivní bohužel nejsem,žádné source jsem mu nedodal,ukázal jsem mu pouze live ukázku na své doméně včetně ukázky administrace.Jedná se o odměnu 3 000,-Kč,takže přes soud to řešit nelze.

Pokud by však někdo věděl,jak mi pomoci,budu velmi rád.Screeny z komunikace přes ICQ klient můžu dodat.

Edit: někde vystupuje pod nickem Sandor007
Parkour
Profil *
Boumbik
A ty jsi si 100% jistý že ten RS co má na webu je tvůj?
Goumbik
Profil
asi jsi mne nepochopil.

V den,co jsem mu chtěl mou aplikaci nahrát na web tam najednou byla tato,bez upozornění,nic mi prostě neřekl.Takže má práce byla zbytečná a zabil jsem desítky hodin jenom pro srandu tomuto uživateli
Lenny
Profil
Já si myslím že pokud on tvojí práci ani nepoužil, tak s tím fakt nic neuděláš.... Prostě si asi neudělal tak kvalitní práci jak si představoval
Měsíček
Profil
Goumbiku, příště si ber zálohu předem, pak se nemůžeš divit, že to dopadne takhle .. ne každý je na světě férový.
Goumbik....
Profil *
Lenny: O kvalitu práce jsem přesvědčen,že spln'ovala veškeré představy a podmínky.Jde o to,že jsem mu to naprogramoval a při dnu,který jsem mu to měl nahodit na web už tam byl jiný.O to jde.Bez upozornění a žádných výstrah,je to sprostý podvodník...
Goumbik....
Profil *
Lenny:Pochopil by jsi to možná,až by jsi uviděl ICQ historii a jeho komunikaci.Prostě parchant ,kterého jsem potkal,pokud s tím něco pujde udělat,rozhodně nebudu váhat
SaschaX
Profil *
Hmm Goumbiku tok to ses frajer, že si dokážeš takhle vymejšlet.... Pročpak jsi ten svuj web smazal... Upni ho někam ať všichni vidí tu tvoji kvalitní práci.... Ty seš prostě....... Tebe ani nemá cenu pomlouvat, stačí se na tebe jenom podívat.... Jsi kus demence.... Je jenom abych se verátil k tvej qalitní práci.... videa nešli upnout... počitadla a statistiky nefungovalo nic.... Jediný co tam bylo dobrý byly ty mp3...
Goumbik
Profil
Prosím ?Copak jsi mi někdy říkal o upnutí videa ?Chtěl jsi vše ,aby odkazovalo na jiné stránky,tak si tu nevymýšlej parchante.Nebylo to poprvé,koho jsi takhle os*al !Počítadla a statistiky jsem nemohl nahodit,víš proč ?Protože ta aplikace byla ještě na mé doméně,což omezenec jako ty nikdy nepochopí,pokud chces,hodím sem screen z ICQ,kde vystupuješ jako prachsprostý podvodník a haj*l.
Str4wberry
Profil
Kolegové Parkour, LennySaschaX mají stejnou IP. Že by náhoda? Navíc konkrétně Lenny sem 17. 3. 2008 poslal tento příspěvek, který mu byl vymazán.


Přesouvám k ledu.
SaschaX
Profil *
Lukáš Blažek ? Půjdu se na tebe zejtra podívat kamaráde..!!!!!
SaschaX
Profil *
http://www.nejlepsiweb.wz.cz/ Tak toto sou stránky které dokázal udělat Minnoc a Goumbik
Chamurappi
Profil
Reaguji na SaschuX:
Díky za doplnění, teď už vypadá Goumbik věrohodněji.

———
Navrhuji vlákno v neděli bez promazání vrátit a možná zamknout.

— Moderátor (S): Učiněno tak v pondělí (17.34). —
Medvídek
Profil *
Pokud už někomu upnete hotovou aplikaci aniž by Vám zaplatil, doporučuji do té aplikaci zapracovat ochranný kód.

Jelikož už se mi to také stalo, dávám do každé aplikace něco jako novinky.php?zakrocit=ano&heslo=mojetajneheslo
tam mam malej formular kde vyplnim něo jako: Stránky byly odpojeny z důvodu nedodržení podmínek atd .... a zablokuje se administrace. Už častokrát jsem to použil.Zákazníci se sice vztekají, ale nicc jinýho nepomáhá ...
DoubleThink
Profil *
Jinými slovy backdoor.

Zjistit, že mi dodavatel do aplikace vkládá backdoory, tak s ním tak zametu, že to ještě nezažil.
Goumbik
Profil
http://www.nejlepsiweb.wz.cz/ Tak toto sou stránky které dokázal udělat Minnoc a Goumbik

Bohužel s těmito stránkami nemám co dočinění a vytvořil si je saschax pro ponížení mé osobnosti, což se mu moc nepovedlo.Pokud však mu to Chamurappi spolkne i s návnadou, to už je jeho věc.Díky za radu s tím pojištěním aplikace, využiji to při dalším projektu..
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0