« 1 2
Autor Zpráva
Chamurappi
Profil
Reaguji na Goumbika:
Pokud však mu to Chamurappi spolkne i s návnadou
To mám jako spolknout návnadu bez navijáku? No fuj :-(
Nic jsem tvému sokovi nespolkl, jen jsem konstatoval, že ten web svědčí spíš v tvůj prospěch. Ale když jsi ho nedělal…

Díky za radu s tím pojištěním aplikace, využiji to při dalším projektu..
Pokud na to zadavatele dopředu neupozorníš, může se stát, že časem vznikne zcela oprávněně vlákno o tvém nekalém jednání.
cert11
Profil *
Možností je více.
Kontrolovat ve skriptu datum a pokud uplyne třeba 30 dní tak to vypnout nebo hodit error. Pokud zaplatí, kontrolu vypnout. A aby si to nemohl najít a změnit tak zkompilovat třeba volným bcompilerem.
Po zaplacení může dostat i zdrojový kód. I když si objednává aplikaci a né její zdrojový kód.
Nebo to provozovat na vlastním web serveru (tuto možnost má ale málokdo).

Je to častý problém u prací domlouvaných pouze přes email či ICQ, a smlouva vždy není, ale bránt se nějak musíme. Jakmile jim dáme kód, jsme ztraceni a záleží jen na nich jestli nám to zaplatí, mají funkční aplikaci a víc nepotřebují nebo jim to upraví někdo cizí.
Menyhart
Profil
SaschaX je hrozný chudák. Už sa na ňom bavím, nerozčulujem.
Osobne mi príde ako človek,ktorý nemá priateľov a celé dni presedí pri PC a snaží sa niečo dokázať, čo sa mu očividne nedarí, ak nie je schopný za prácu zaplatiť...
FUJ!:)
Lexter
Profil
Menyhart
A co to logo co jsem se ním páral? A kolikrát jsem se tě na platbu ptal. Já to pouštím k vodě, zas tak mě to nezajímá. Ale aspoň tady neřvi.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0