Autor Zpráva
IkE Blaster
Profil
Hoj. Mám vcelku nevyuzity prostor na svem hostingu, proto nabizim zdarma hosting pro mensi projekty, fora, weby, portaly atd.
Nerad bych pouze zaplnena warez fora, ale nejakou seriozni slusnou stranku. Prostorove ne nic moc narocneho, ale muzu pripadne vyhradit vice mista (maximalne tak 200mb, coz si myslim je urcite dodstatecne).

Jeste jedno omezeni - nebudou hokejove, fotbalove portaly, dale pak nechci veci s hip-hopem, popem, rapem... zkratka pripadne jen metal, rock atd. Nerad bych osobni nezajimave blogy a soucasne modni projekty. Jsem priklonem technickym projektum, webum s ruznymi osobnimi recenzemi apod.

Vsechny technologie, ktere byste mohli potrebovat jsou dostupne, tedy aktualizovane php, mysql, htaccess atd.

S domenou jsou 2 reseni - budto poddomena na me - thez.info (pripadne primo na thez.info, byl bych potesen - puvodne vznikalo jako portal .be good!, nyni je to pouze maly rozcestnik), nebo vlastni domena (kterou byste si zaplatili). V zasade by mi vice vyhovovalo prvni reseni a bude uprednostnovano.

Na hostingu se nyni vymenuji kompletne servery, protoze u starych odchazeli zdroje a ramky z pretizeni, tak v dnesnich dnech jsou obcas vypnute, ale ne dele nez na 20 minut pres den a hodinu pres noc (noc se bere 22 - 6.00).

Pokud mate zajem, coz bych byl potesen, nebo nejake dotazy, tak je piste sem, na forum, s podrobnejsim popisem o co presne jde.

Jenom doplnim, ze na hostingu nyni bezi intenzivneji 5 stranek, osobni web + osobni datovy web (male soubory, temer bez vytizeni), (black) metalove forum, jeden blog, maly web se skripty do Ant Movie Catalog a soukroma databaze knih (ve dvou kopiich, jedna pod heslem, jedna blokla na ip + jine upravy).
RockFire
Profil
Tak nevím, ale zákaz osobního portfolia tu není a myslím, že by do portálu až tak nevadilo, čili bych do toho šel a klidně do domény. Můj web je http://rockfire.uvadi.cz. potřebuje změnu a budu muset předělat i grafiku, ale snad se dohodneme :-)
Morasino
Profil
IkE Blaster
Zdravím,
nabídka mě zaujala, hostoval by jste mp3&video portal? Doménu bych si koupil, ale jestli trváš na subce vadit to nebude. Kdyžtak se ozvi na icq 460183526 díky.
IkE Blaster
Profil
Zakaz tu primo neni, ale pockal bych na ostatni, jestli se najde nejaky vetsi projektik. Zase nechci si tahat na server konkurenci a take nejak 2x nemam zajem o stranky aktualizovane jednou za pul roku ;)

mp3/video portal je vcelku narocny na moji predstavu, predevsim datove :) to asi nebude ono

PROSIM RESTE TO ZDE A NE NA ICQ, JINAK BUDU BLOKOVAT
Morasino
Profil
IkE Blaster
Tam by šlo jen o návštěvnost, web má pár stránek. Tak nevím.
Ondřej Fejtek
Profil
Ahoj. Já bych tam mohl rozjet aukční nebo poptávkový systém. Něco by to snad neslo.
IkE Blaster
Profil
Stale aktualni, zatim mam 3 pripustne nabidky, ale stale cekam na nejakou hodne zajimavou :)

To nikdo nema zajem o free kvalitni (zaplaceny) hosting?


Ondřej Fejtek: To mi neprijde moc lukrativni... Libilo by se, ale prijde mi to nerealne, takze spis ne. Jestli mas nejakou jasnou predstavu a zkusenosti s tim, tak to muzeme zkusit, osobne se do toho primo nehrnu :)



// Jak to tak vidim, tak zustane muj host stale nevyuziti :D jeste ze za nej nyni temer nic neplatim (vlastni server zaparkovany u "znamych")
nedam
Profil *
To nikdo nema zajem o free kvalitni (zaplaceny) hosting?
Ani ne, ne každý zadarmo dává ostatním své zdrojové kódy;-)
IkE Blaster
Profil
hm takhle je zase sverujes hostingu. chapu pristup, presto nemuzu vyvratit, ze tu ta moznost neni. muzu klidne rikat, ze nekradu, verit my nemusite :)

hm asi to tu uzavru a pujdu nejaky projekt vymyslet
Notruck
Profil
Jsem priklonem technickym projektum, webum s ruznymi osobnimi recenzemi apod.
Pokouším se rozjet projekt na podporu novátorství ve spolupráci s UPV. Nevím, jestli Vás to nějakým způsobem osloví, ale za pokus to stojí. Kromě problematiky z oblasti dopravních prostředků, se zabývám o flash technologií a hledám podobně zaměřené kolegy. Můžete kouknout, případně i přispět do chatu, vyjádřit svůj názor jak na danou problematiku, tak i na webové zpracování. Odkaz: http://www.palo.xf.cz/prezentace/
nedam
Profil *
IkE Blaster, to ano, ale s hostingem platí jakási smlouva a u hostingu, která hostuje stovky, nebo tisíce webů je ta situace míň pravděpodobná:) Neříkam, že si zloděj, ale ne každý je ochotný toto podstoupit:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0