Autor Zpráva
FJakub
Profil *
bližší informace na detskyweb@gmail.com děkuji všem
weber
Profil *
FJakub
No já mám zrovna navíc 150 000Kč, tak bych je mohl darovat.

O jaký projekt se jednáu?
Mistr
Profil
weber
O jaký projekt se jednáu?
Pravděpodobně ten, o němž je již psáno v jiném zdejším tématu.
XYZ
Profil *
weber
To myslíš ironicky? V případě že ne, zanech zde prosím kontakt.
Také sháníme sponzora.
vertigo4
Profil
XYZ
sponzora myslím hledá každý ;)
Nadan
Profil
weber
Jestli by jsi mi zasponzoroval taky projekt tak dvěma tisíci, byl bych taky moc rád...
maxik
Profil *
weber
Kdyby jsi mi zasponzoroval můj nový projekt tak ti budu moc vděčný. Nebudu moc náročný, jsem za každou korunu moc vděčný.
ICQ 498026103
E-mail david.kacha@volny.cz
Díky
Dranel
Profil
Ale lidi... vy to tu jen tak plácnete ale uniká vám podstata věci: když někomu něco dáte (sponzorujete ho), musí dát něco on vám (reklamu, dobrou pověst...) - a o to tu jde. Takže pokud máte firmu a chcete sponzorovat dětský web, nuže do toho. Dětský web bude na oplátku prezentovat vaši firmu v dobrém. Tak to vidím já.
Mike8748
Profil
>> Takže pokud máte firmu a chcete sponzorovat dětský web, nuže do toho.

spis si zaplatte za reklamu na tom webu, to se lip dava do dani.
Dranel
Profil
Mike8748
I tak se to dá formulovat, nicméně já to tak říct nechtěl... to už pak zavání placenými odkazy :-)
maxik
Profil *
Ale já rád ti budu dělat reklamu.
maxik
Profil *
Zanech mi prosím nějáký kontakt a já ti řekno o co mi jde.
Dranel
Profil
maxik
To píšeš mě nebo FJakubovi? Nauč se pls psát česky :)
Mistr
Profil
Přátelé,

kolega říkající si FJakub v tomto tématu shání sponzoring. Pro bližší informace, jak sám píše, mu máte zaslat mail na adresu: detskyweb@gmail.com.

Kdož tedy máte zájem FJakubův web sponzorovat, napište mu. Další rozvádění tématu ani uvádění adres dalších webů vyžadujících sponzoring, myslím, není potřebné.

Díky.
FJakub
Profil *
Budu rád když my napíšete na e-mail moc děkuji všem kteří přispějí dííky
martin k
Profil *
webber, mám nápad na nový projekt. Nápad je ve verzi zjištění situace (konkurence, složitost) V současné době už mám lidi a potřeboval bych peníze na zaplacení hostingu a reklamy na rozjezd. Pokud bych peníze sehnal tak projekt by byl hotov za 2-3 měsíce. Předpokládaná denní návštěvnost (po 3 měsících provozu) by měla být cca 500 - 1000 návštěvníků (/den). Pro více informací mi napiš na mail.

kontakt na mě:
mail: martinkcz@gmail.com
FJakub
Profil *
No já mám zrovna navíc 150 000Kč, tak bych je mohl darovat.

To budeme rádi jedná se o webovou stránku napište na e-mail a dozvíte se více
jaco
Profil
No neviem, ja mám pocit, že weber tú ponuku myslel ironicky a teraz sa zabáva na toľkých reakciách :)
Gekon
Profil
Vše podstatné řekl Mistr, téma pro očividný nedostatek jódu v dětství u některých přispívajících zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0