Autor Zpráva
M4jco
Profil *
Dobrý deň

Ako prvé by som chcel podotknúť,že nemam dostatočné príjmy na to aby som mohol zaplatiť rozsiahlejší projekt alebo niečo podobné.
Tak prosím nejakú schopnú dušu ktorá by mi pomohla docieliť moju spokojnosť :-)

V redakčnom systéme by sa mali dať pridávať články a na články by sa malo dať reagovať komentármi a aby som tým článkom mohol dávať title a poprípade aj keywords priamo pri pridávani článku + články by sa mohli radiť do kategorii. Tie kategorie by sa zobrazovali automaticky v menu + aby som mohol pridávať položky do menu.
To menu by stačilo urobiť tak že si kliknem napríklad na "uprav" a zobrazí sa mi html kod ktory možem rozne obmienať a zamienať.
Všetky tieto zmeny by sa robili cez administráciu na webe.Tento systém by som využíval iba ja na nekomerčné účely, pretože ho chcem využiť na osobný web. A ešte systém by mal využívať MySQL a PHP


A keby to bolo možné,tak by som si prial aby to bolo urobené čo "najjednoduchšie" čiže žiadne zbytočnosti
A ako som spomínal,nemám peniaze tak vám môžem akurát srdečne poďakovať ked si nájdete čas a pomožete mi.

Ďakujem
tozi
Profil
M4jco
keď nájdeš takú dobrú dušu tak mi napíš naňho kontakt :D

tu máš niečo http://www.sunlight-cms.net/
stribny
Profil
Tak použij něco hotového, ne?
Railbot
Profil
Použij RS2. Ten je i pro blbé a má vše, co požaduješ.
Washa
Profil
A nebo např Joomlu ta má též vše můžu pomoc kdyžtak pisni na icq 200497763
Fondil
Profil
Joomla je zbytečně složitá a pomalá. Když už něco tak RS2 nebo Wordpress.
Lexter
Profil
No tak pokud máš tak malé požadavky, určitě by ti stačil sNews.
M4jco
Profil
Tak už som použil Snews, nemusel som ani platiť peniaze.
Ďakujem za všetky rady ktoré ste mi poskytli :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0