« 1 2 »
Autor Zpráva
Cheap
Profil
Čau. Chci se zeptat, jestli by byl někdo ochoten vytvořit mi design stránek zdarma? Omlouvám se, ale ještě nemám možnost Vám zaplatit. Tak co, najde se někdo takový?
Díky Cheap.
Davex
Profil
Můžeš použít nějakou hotovou šablonu.
Cheap
Profil
No, ale zase jsem si říkal, že by to mohla být dobrá zkušenost pro začínající webdesignéry.
Měsíček
Profil
"No, ale zase jsem si říkal, že by to mohla být dobrá zkušenost pro začínající webdesignéry."

To určitě ;) začínající webdesignéři potřebují peníze a motivaci do své činosti.

Jinak šablony zdarma jsou obvykle i lepší než by ti tady kdokoli "zadarmo" udělal.
Cheap
Profil
Třeba se někdo takový najde.
vertigo4
Profil
Cheap
a mohl bys prozradit, co si pod pojmem design stránek představuješ? já tedy jen grafiku... ale myslím, že ty bys to chtěl i nakodovat, ne ? ;)
Cheap
Profil
No, myslím jenom grafiku.
vertigo4
Profil
Cheap
a o jakou stránku se jedná?
Cheap
Profil
vertigo4
Co tím myslíš?
Jméno
Profil
Cheap
Účel stránky... co na stránce chceš prezentovat.
vertigo4
Profil
Cheap
jakého bude zaměření web, pro který chceš design
Cheap
Profil
Nejnovějšími novinkami, co se stalo a tak
vertigo4
Profil
Cheap
takže blog?
Cheap
Profil
Něco jako novinky.cz.
vertigo4
Profil
aha... no jestli ten tvůj web bude mít návštěvnost jako novinky.cz a já mohl mít odkaz v patičce, tak ti udělám klidně 10 designů... ;))
Cheap
Profil
Nevíš co se může stát :-)
vertigo4
Profil
Cheap
stejně tak nevím, jestli se náhodou zítra Země nesrazí s asteroidem...
Cheap
Profil
Tak co, myslíte že se někdo takový najde?
Jméno
Profil
Cheap
Hm zamysli se... myslíš že si někdo udělá tu práci a vysedí u počítače hodiny jen kvůli webu, ke kterému by se za měsíc jen nerad hlásil?
vertigo4
Profil
Cheap
jak už napsal Měsíček, tak použij nějakou šablonu...existují opravdu dobré šablony. A navíc: dobří webdesigneři se na tebe vykašlou, protože mají nabídky za slušné peníze atd, a na druhou stranu, začínající webdesigneři ti většinou udělají horší kod i grafiku, než bývá v šablonách....
Cheap
Profil
Našel jsem web, kde tvoří design zdarma, jenže už mi více jako 2 měsíce nikdo neodpověděl.
vertigo4
Profil
Cheap
Našel jsem web, kde tvoří design zdarma
ty věříš na pohádky?
Cheap
Profil
Ne opravdu: Nějakej krajíc, jenže mi neodpověděl.
Měsíček
Profil
Skratch
Lexter
Profil
Cheap
Pokud nemáš nějaké extra buřt požadavky, tak bych ti zejtra mohl něco spíchnout. Ale jen indexovou stranu.
Cheap
Profil
No za zkoušku nic nedám.
Lexter
Profil
Cheap
Tak mi řekni co by jsi tam chtěl a já se do toho v mezích času dám. Písni to klidně semhle.
Cheap
Profil
Menu: mělo by být vysouvací
Pozadí webu: to nechám na tobě
Teď jsem se díval na tvé stránky a ta levá strana by mohla být podobná, akorát to menu aby bylo vysouvací
A zbytek nechám na tobě.
Díky
Lexter
Profil
Takže něco pro magazín. No dobře. Ještě mi pošli mejl, ať vím kam to mám odeslat.
Cheap
Profil
No a tam kam se bude normálně psát, tak aby taky vypadalo podobně jako to tvoje, ale jinou barvou.
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0