Autor Zpráva
janpavel
Profil *
Shanim cloveka na spolecne projekty, ktery bude osobne angazovan. Nehledam cloveka, ktery si chce rychle vydelat penize, ale cloveka(lidi) na dlouhodobejsi spolupraci.

Uprednostnuji:
1. zodpovednost a touhu po nejakem cili
2. znalosti a silnou potrebu se ucit
3. schopnost najit reseni
4. odhodlani, zapaleni a obetavost pro danou vec
5. dulezita vzajemna sympatie a duvera

Pripadneho zajemce si proverim a zadam ukol.
Nehledam zamestnance, ale partnera pro vzajemnou spolupraci a podporu. Ja jako programator C++ Win32 aplikaci a partner PHP+mySQL, apod. projekty a prip. kombinace ruznych technologii a reseni. Vzajemna pomoc pri reseni projektu, apod.
Neslibuji zadne jiste penize, ale jen cestu jak je vydelat.
Napadu na vlastni projekty je na dlouhou dobu a k tomu se pridaji a takzvane rychlokavasky jako zdroj financi.

Pro zacatek prosim o zaslani co mozna nejvice informaci o sobe, znalostech, placech a cilech, hotovych veci, apod.

Jan Pavel
janpavel007@gmail.com
panther
Profil
janpavel
mohl by jsi více přiblížit, o jaké projekty by se jednalo, z jaké oblasti? PHP a MySQL by skoro mohlo vypadat na tvorbu stránek, pokud se pletu, oprav mě.
Děkuji
janpavel
Profil *
priblizit nemohu nic, protoze je toho docela dost a to uz sem jaksi nepatri.
da se jen rict, ze jde spise o ruzne webove projekty, portaly, ale i ruzne weby.
pokud ma nekdo zajem projit sitem, tak at neztraci nadeji a odvahu.
diky za pochopeni
jp
vertigo4
Profil
janpavel
hledám někoho, s kým bych mohl dělat projekty na webu...

dělám graficku, koduju, php a mysql základy znám (tz. že dokáži postavit web na databázi + nějaké php scripty...)
můj web, kde nalezneš reference a informace www.vertigo4.cz

můj nejnovější projekt je tam v referencích - portál ekonomiky, na tom chci tedka dělat...
pokud by ses chtěl ozvat, tak na zmíněném webu (vertigo4.cz) je na mne mail, nekontaktuj mne dnes prosím přes icq, mám hodně práce... dík :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0