Autor Zpráva
paddy
Profil *
Společnost Creanet hledá do týmu šikovného webmastera/programátora php se zkušenostmi, znalostmi seo, znalostmi grafiky. Umíte li vytvořit něco jako www.seznam-realit.cz včetně cms, máte přehled o dostupných open source řešeních a umíte je sprovoznit a upravit, jste li schopný, flexibilní, rychlý, máte unikátní nápady a chcete se podílet na rozvoji internetu? Pak jste možná člověk pro nás. Napište. Berný www.creanet.cz prace@creanet.cz
tozi
Profil
paddy
Ak nájdete niekoho kto je dobrý v php, mysql,seo a k tomu je dobrý grafik tak Vám vymodelujem sochu zo servitiek. Proste držím palce :D.
Darth-Cz-
Profil *
pady: tozi ma pravdu , vetsinou jsou dve skupiny a to dobry koderi a dobry grafici...
Lexter
Profil
Ahoj, sice o mě říkají, že jsem grafik, ale jako kodér a programátor stojím za h...o, takže asi tak k celé nabídce :).

Umíte li vytvořit něco jako www.seznam-realit.cz včetně cms, máte přehled o dostupných open source řešeních a umíte je sprovoznit a upravit, jste li schopný, flexibilní, rychlý, máte unikátní nápady a chcete se podílet na rozvoji internetu? Pak jste možná člověk pro nás. Napište. Berný www.creanet.cz prace@creanet.cz

Vy spíš hledáte pána boha.
Mistr
Profil
Přátelé,

kolega Berný říkající si paddy zde přednesl svůj požadavek. Pokud nemáte o nabízenou práci zájem, pak, prosím, nereagujte. Díky.

Chcete-li zde o něčem vést spory, založte si zde na diskuzi nové téma.
ninja
Profil
paddy: bylo by vhodne uvest jestli hledate cloveka na dlouhodobou/kratkodobou spolupraci, jakou formu spoluprace (HPP, ZL, Smlouva o dilo), prace u vas v kancelarich ci z domova.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0