Autor Zpráva
Lexter
Profil
Zdar braši,

pomalounku rozjíždíme náš projektík především o zajímavých a složitějších postupech v grafické tvorbě. Snažíme se zabývat spíše "užitečnou" grafikou, jako je například webová grafika, úprava fotografií, kresba a to v praktických postupech. Pokud dobře ovládáte tvorbu signatur, prosím nepište. Na vzhled webu se prosím moc nedívejte, někteří z vás možná již viděli návrh nového.

Ne, autoři nejsou odměňování nijak jinak, než možnou subdoménou, e-mailovou schránkou. Mě samotného psaní takových článků baví. No, snad i někoho dalšího. Návštěvnost webu i s tak málo články po uvedení posledního vzrostla na slušných 300 UIP za den, takže snad i zviditelnění.

Možná by vás mohlo povzbudit, že pro náš pidimagazínek chce psát i Jiří Tvrdek. Pane Tvrdku, nezlobte se, ale tohle není v mých silách zatajit :).

Pokud byste měli chuť dovědět se více o webu, můžete tak učinit na http://king-tutorials.cz/o-projektu/ a kontaktovat mě nebo jiného administrátora. Avšak preferujte e-mail Lexter@king-tutorials.cz. Všem nadšencům děkuji. Honza

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0