Autor Zpráva
zoldak21
Dobrý den,
hledám programátora který by mi napsal hodnocení pomocí php/ajaxu. Stačí aby vypadalo:
ohodnoťte: 1 2 3 4 5 průměrné hodnocení: ?(průměrné hodnocení)
případně místo čísel můžou být hvězdičky atd. Je možné i zaslat nějaké volně dostupné hodnocení s návodem jak ho zprovoznit (co zadat mezi <head></head> a co mezi <body></body> na místo kde by jsem ho chtěl mít-propojení s exteními styly by jsem zvládl). Důležité je aby k funkčnosti nebyla potřeba databáze!
Mělo by mít i nějaké ochranné prvky aby například někdo nemohl hlasovat vícekrát.
Jako odměnu mohu nyní nabídnout pouze refference/zpětný odkaz. Na projektu se zatím pracuje takže zatím tam není žádný Page Rank ani S-Rank a ani zisky. Jestliže se postupem času podaří na tomto projektu získat i nějaká finanční odměna tak by byla dodatečně autoru hodnocení zaslána i nějaká část z těchto peněz.
kontakt: ICQ307237829@seznam.cz
Matesek
Profil *
zoldak21
... víc ti nepomůžu
Aleš Janda
Důležité je aby k funkčnosti nebyla potřeba databáze!

Tak na to rovnou zapomeň :-) Zvlášť když by to mělo mít i ochranné prvky proti vícenásobnému hlasování. Bez DB se prostě neobejdeš (pokud by to nebylo brutálně prasácky napsané/šíleně pomalé/nespolehlivé).
Proč se jí bráníš? Databáze je dnes dostupná v podstatě všude...
zoldak21
Reaguji na Matesek:
díky kouknu na to

Reaguji na Aleš Janda:
Zatím jsem ještě nepracoval s databází a stránky jsem napsal bez jejího použití (vím že bude docela "záhul" aktualizovat stránky s cca 10 aktualizacemi denně bez použití databáze). Časem by jsem je,samozřejmě, chtěl udělat s použitím databáze ale nyní jsem se k tomu ještě neodvážil takže to mám zatím bez ní.
zoldak21
tak otestováno ale: Na stránce se vyskytla chyba.
viz: zde
Aleš Janda
zoldak21
Stránka http://www.kopci.cz/req_rank.txt neexistuje.. Co víc říct?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0