Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Společnost ILIKETHIS! (www.ilikethis.cz)

přijme do trvalého pracovního poměru
pracovníka na pozici:

HTML KODÉR

požadavky:

perfektní znalost HTML, XHTML
perfektni znalost CSS
sémantické myšlení
schopnost používat technologie správným
způsobem (CSS layouty, bezbarierovost, atd...)

znalost ostatních souvisejících technologií
velkou výhodou (klientské scriptování, základy
typografie na webu apod.)

svá CV a reference (bohatě stačí jakákoliv www
stránka i vytvořená pouze k tomuto účelu)
posílejte na email: vitek zavinac ilikethis tecka cz
Meldo
Profil
nechcem vam moc do toho kecat ale ta stranka je pre beznych uzivatelov absolutne nepouzitelna.
tie odkazy v tych stvorcoch, myslim ze bezneho uzivatela(tj. ten kto o tvorbe webu nic nevie), nema sancu to najst.
Acci
Profil
Meldo
Tady nezáleží jaké ty stránky jsou, ale že hledají kodéra a nechtějí kritiku stránek
Yuhů
Profil
Já mimochodem Ilikethis! znám a jsou vcelku solidní, takže práci u nich doporučuju.

Akorát myslím, že noname2 mohl vyplnit jméno :-), když ten inzerát psal, že?
Meldo
Profil
Acci: jasne. to bola len taka poznamka.
Anonymní
Profil *
jmeno jsem skutecne vyplnit mohl :-) ale kdyz sem ho tam napsal, tak mi to rikalo, ze kombinace jmena a hesla neni spravna, imho ten kdo delal lokalizaci tohodle fora to nejak nedomyslel :-) neni to zrovna intuitivni :-)

Vitek (noname2)
Yuhů
Profil
> kdo delal lokalizaci tohodle fora to nejak nedomyslel

nebo spíš neřešil. Už je to lepší? Nebo myslíš, že tam mám dát upozornění, že heslo je pouze pro registrované? Nebo jak bys to řešil ty?
Anonymní
Profil *
asi bych misto jmeno napsal prihlasovaci jmeno, nemel bych pak tendenci premyslet jestli to heslo, ktery je este k tomu nepovinny patri k tomu jmenu, nebo jestli to je tak, ze zadam bud kombinaci jmena a hesla a pak me to autorizuje nebo dam jenom jmeno a pak to nebude anonymni ale nebudu prihlasenej :-) ono vubec uz dat prihlasovaci formular jako soucast formulare pro odeslani prispevku je podivne reseni
Vítek Burda
Profil
a zda se ze ten prihlasovaci formular ve zprave nevezme stejny udaje jako ten co je na indexu ;-) zajimavy
Davids
Profil
Ja bych rekl ze tady Společnost ILIKETHIS! hleda nejakeho pracovnika, ne diskusi o prihlasovacim jmenu a heslu.
Yuhů
Profil
> ne diskusi o prihlasovacim jmenu a heslu

to máš, Davidsi, naprostou pravdu.

Na svou omluvu bych možná zkusil výmluvu, že aspoň uvidíte, jak důkladně se Vítek stránkám a jejich použitelnosti věnuje, a že by mohla být radost vedle takového člověka pracovat.
Davids
Profil
> ne diskusi o prihlasovacim jmenu a heslu

to máš, Davidsi, naprostou pravdu.

Na svou omluvu bych možná zkusil výmluvu, že aspoň uvidíte, jak důkladně se Vítek stránkám a jejich použitelnosti věnuje, a že by mohla být radost vedle takového člověka pracovat.

Jo to je pravda, ze by se tak hodne nekdo venoval svym strankam to se jen tak nevidi
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0